Глядачі повертаються на трибуни! 26 і 28 лютого приймаємо Прометей і Запоріжжя

Вже незабаром у вболівальників "Черкаських Мавп" з'явиться нагода прийти і підтримати улюблену команду на її матчі. Наступного тижня у черкаському палаці спорту "Будівельник" відбудеться одразу два матчі. 26-го лютого граємо із "Прометеєм", а 28-го із "Запоріжжям".

З 18-го лютого в Україні офіційно дозволено проводити спортивні змагання за умови заповнення до 50% глядацьких місць та дотримання протиепідемічних заходів. Відповідно вже наступного тижня матчі Суперліги Паріматч відбуватимуться із вболівальниками на трибунах. ФБУ було прийнято рішення скасувати формат баблів і повернутися до попереднього календаря чемпіонату.

Таким чином, вже у перших матчах після послаблення карантинних обмежень "Черкаські Мавпи" відіграють вдома. І увас є нагода прийти і вперше майже за рік підтримати команду на власному паркеті.

26 лютого (п'ятниця) о 18:30 "Черкаські Мавпи" зіграють із одним із лідерів чемпіонату, "Прометеєм". А 28-го лютого (неділя) о 16:00 відбудеться матч "Мавп" і "Запоріжжя". Очікуються яскраві та цікаві матчі.

Квитки вже у продажу!!! Купити тут!!!