П'ята перемога поспіль! Мавпи у складному матчі долають Одесу

"Черкаські Мавпи" у непростому матчі в Одесі долають одного з головних суперників у боротьбі за плей-оф. Підопічні Максима Міхельсона протягом більшої частини ігрового часу були попереду і в підсумку втримали перемогу - 65:71.

Важливість матчу в Одесі наклалася на якість баскетболу. Обидві команди ретельно налаштувалися на одна одну і боролися за кожне м'яч. Поступово у матчі "Мавпи" взяли мінімальну перевагу. Добре із лави запасних вийшов Діон Райт, котрий поцілив кілька важливих кидків поспіль. Його запал підтримали партнери, дальній влучив Кемерон Янг, хороший данк виконав Антон Дзюба.

У другій чверті у "Мавпи" розвинули свою перевагу. До Райта долучилися Янг і Конєв. Капітан своє повернення ознаменував двома триочковими у другій чверті. Так, у рівній та в'язкій грі черкасці зуміли відірватися на відстань шести очок 27:33.

Другу половину одесити розпочали з ривка. Кондраков і компанія провели кілька вдалих атак і якісно відзахищалися. Це позначилося на результаті. Так, команда з Одеси протягом чверті мала первагу у 4 очка. "Мавпи" зусиллями Янга і Райта відігралися. Але до кінця чверті господарі повернулися собі мінімальну перевагу - 51:48.

У заключній чверті одесити певний час трималися попереду. Важливі кидки забивав Ділейні Блейлок. Натомість "Мавпи" відповідали командними взаємодіями і не відпускали суперника. В кінцівці зустрічі черкасці зіграли більш злагоджено і холоднокровно й переломили хід матчу й втримали свою перевагу - 65:71. "Мавпи" здобувають п'яту перемогу поспіль і міцніше закріплюються на 8-ій сходинці.

"Одеса" - "Черкаські Мавпи" - 65:71 (16:17, 11:16, 24:15, 14:23)
О: Кондраков 14 очок + 3 підбирань + 1 передач, Браун 7 очок + 10 підбирань + 2 передач, Бріджман 9 очок + 2 підбирань + 1 передач, Артамонов 12 очок + 4 підбирань + 8 передач, Блейлок 17 очок + 5 підбирань.
ЧМ: Джонс 8 очок + 11 підбирань + 3 передач, Конєв 14 очок + 7 підбирань + 4 передач, Янг 17 очок + 1 підбирань + 1 передач, Райт  21 очок + 3 підбирань + 2 передач.
Статистика матчу

Вже 14 березня "Черкаські Мавпи" зіграють у Южному проти "Хіміка"! Початок гри о 14:00.