Мавпи у яскравому стилі здолали Соколів

"Черкаські Мавпи" на власному паркеті здолали "Харківських Соколів". Насичене протистояння завершилося з рахунком 83:65.

Зі самого початку другої гри суперники запропонували один одному жорсткий та захисний баскетбол. Майже дві хвилини після стартового свистка рахунок не було відкрито. Далі харків'яни таки поцілили перший кидок, втім "Мавпи" відповідали своїми результативними діями. Протягом усієї першої половини гри майже усі гравці із заявки команди на матч відзначилися набраними очками.

Поступаючись значну частину першої чверті черкасці завелися в останні хвилини, а слем-данк Сергія Скіри із сиреною зрівняв рахунок та дав команді відповідних емоцій - 14:14.

У другій чверті також був рівний баскетбол, але емоційна та ігрова перевага була на боці "Мавп". Черкасці впевнено закривали свій кошик й втікали у швидкий прорив. Завдяки злагодженим діям на обох боках майданчика підопічні Максима Міхельсона пішли на велику у статусі лідерів - 40:34.

Другу половину гравці "Черкаських Мавп" розпочали на тій же хвилі. Команда продовжила гнути свою лінію в захисті й атакувати з високим темпом. Це дозволило господарям відірватися на відстань 8-ми очок. Із таким напором від черкаської команди харків'яни не впоралися.

Наприкінці третьої і на початку четвертої чверті "Мавпи" влаштували справжню феєрію, де були численні слем-данки, блок-шоти та яскраві кидки. Так, "Мавпи" у певний момент мали лідерство у 25 очок. А врешті гра завершилася з рахунком 83:65!

Окрім лідерів команди слід відзначити молодих гравців "Черкаських Мавп". Юрій Романовський здобув 14 очок, реалізувавши 6 із 7-ми кидків із гри, продуктивно відіграли й Іван Токовенко (8+3 підб) та Сергій Скіра (11+7 підб).

"Черкаські Мавпи - "Харківські Соколи" - 83:65 (14:14, 26:20, 33:14? 10:17)
ЧМ
: Кольченко - 6+3 пер; Ткаченко - 8+8 підб, 4 пер; Скіра - 11+7 підб; Первіс - 16+3 пер; Максвелл - 18+10 підб, 6 бш - старт; Романовський - 14+2 пер; Токовенко - 8+3 підб; Бондаренко - 2+6 пер.