Вихованці Черкаських Мавп влаштували баскетбольно-поетичний батл із письменникамиБаскетболісти проти письменників. Вихованці баскетбольної школи Михайла Бродського, гравці "Черкаських Мавп-08-09" влаштували цікавий батл. В рамках Черкаського книжкого фестивалю наші юнаки та дівчата позмагалися із письменниками у баскетболі та поезії.


"Черкаські Мавпи" долучилися до Книжкого фестивалю, який протягом трьох днів проходив у Черкасах. До обласного центру завітали письменники з усієї України, серед них була сформована команда, котра зажадала зіграти з нашими баскетболістами.

Як пройшов цей захід - дивіться в сюжеті від Суспільного телебачення:


Захід пройшов на базі спеціалізованої гімназії №18. Все організували у два етапи. Спочатку баскетбольний матч, а далі поетичний батл - баскетболістів проти письменників. Команда "Черкаських Мавп-08-09", а також дівчат з "Венето-Черкаси" зустрілася у товариському баскетбольному протистоянні з письменниками. 


Далі на учасників чекав другий тур цікавого протистояння, а саме батл із віршів. Почергово учасники кожної з команд виходили на сцену й читали всім присутнім поезію. Вихованці "Мавп" читали вірші поетів, проти яких грали, а також обрану поезію зі шкільної програми. Окрім цього басктеболісти потішили глядачів піснями, які вони написали ще на фестивалі мінібаскетболу у Залізному порту.

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи":
"Поети запропонували зіграти таку товариську гру - це цікаво, незвично, нестандартно. Це частина того, що ми хочемо дати своїм дітям - різнобічний розвиток. Чому? Тому що окрім баскетбольного матчу хлопці провели поетичний батл і для дітей це протистояння було навіть корисніше, важливіше".

"Усім сподобався цей досвід. Поети відчули енергетику, яку ми несемо в собі, енергетику баскетболу. Ми виховуємо хлопців і дівчат не лише, як баскетболістів, а і особистостей. Це новий захід для наших команд, вийшло справжнє свято, всі перемкнутися від рутини. Ми хочемо всебічно розвивати дітей, важливо, щоб вони були креативні і творчі. Коли вони зіграли - це одне, а в актовій залі зовсім інше - це нове для них, читати вірші, бути самому на сцені. Хлопці проявили себе. Це було відкриттям для нас. Всі хвилювалися, але впоралися дуже добре. Єднання колективу, команди, побачили усіх з різних боків. Драйовий і класний захід", - говорить Світлана Маляр-Белінська, тренерка баскетбольної школи "Черкаських Мавп".