Черкаські Мавпи - Тернопіль. Напередодні матчу

Анкета гри:
23 жовтня, 15:00
Черкаси, ПС Будівельник
"Черкаські Мавпи" - "Тернопіль"
Турнірне становище: 2-5 - 11-те місце, 1-7 - 12-те місце
Онлайн: Обозреватель, YouTube ФБУ, ВІККА (запис)
КВИТКИ

"Черкаські Мавпи" повертаються на домашній паркет. У суботу підопічні Максима Міхельсона зіграють заключний домашній матч вдома у першому колі Суперліги Windrose. на власному паркеті черкасці приймають аутсайдера чемпіонату - "Тернопіль".


Для "Мавп" останні кілька тижнів були досить складними. Після розгромної поразки чинному чемпіонові - "Прометею", черкасці у рівних матчах поступалися "Запоріжжю" і "Миколаєву". Команда відрізками демонструвала непогану гру, але загалом було багато помилок та непорозумінь. Вдалося перервати темну смугу невдач у минулому матчі у Кривому Розі, коли черкасці зломили опір дебютантів чемпіонату - "Кривбас".

У "Тернополя" ситація гірша. Підопічні Дмитра Забірченка цьогоріч суттєво змінили склад і поки знайти баланс не можуть. В пасиві тернополян 5 поразок поспіль, хоча по грі команда з файного міста не завжди грає на порядок слабше за суперників - чого лише варта поразка в овертаймі "Будівельнику" (90:92) в останньому матчі або досить рівна гра із "Прометеєм" (71:82). Незважаючи на статус аутсайдера - "Тернопіль" бойовита команда, яка ще добере свої результати.

Стосовно персоналій, у Черкас все просто - головна зірка команди - Дювон Максвелл. Навколо американського бігмена будується гра команди. 29-річний важкий форвард є одним із відкриттів чемпіонату. Нині Дювон є лідером сезону за ефективністю (25.0), четвертим скорером сезону (18.7 очка) та третім по підбираннях - 8.5.

У "Тернополя" лідери також американці. Центровий Джо Фурстінгер демонструє стабільний та універсальний баскетбол, окрім великої кількості підбирань (7.4) та очок (15.4) віддає по 2.9 ередачі за гру. Другим скорером команди є захисник Дейон Гріффін. Навколо них ще кілька непоганих легіонерів та досвідчених українців.


Протистояння "Черкаських Мавп" і "Тернополя" у всіх лініях досить інтригуюче. Відповідно, пропускати цю гру неможна! Прийдіть та підтримайте команду! КВИТКИ ТУТ.

Нагадаємо, що перебування у ПС "Будівельник" на матчі проходить
за певними правилами:
- обов'язкове носіння маски
- утримання скупчень
- забронені контакти з командою

Наголошуємо на важливості вакцинації проти коронавірусу!