У «Черкаських Мавп» новий головний тренер

Баскетбольна кар’єра нинішнього очільника Мавп почалась в спортивному клубі армії м. Києва. Згодом виступав за баскетбольні клуби України, Бахрейну та Румунії.  Через травму був вимушений припинити кар’єру гравця.

Тренерський шлях розпочав в 2001 році в БК «Аль-Манама», королівство Бахрейн. Має великий тренерський досвід в Українських клубах. Зокрема «Дніпро», «Дніпро-Азот», «Кіровоград», «Золотий вік». Команди під його керівництвом були призерами 4-ох кубків Азії та Єврокубку.

В 2018 році Ступенчук приєднався до родини БК «Черкаські Мавпи».

Ми поспілкувались з тренером напередодні старту тренувань. Він поділився очікуваннями та інсайдами.

Георгій Ступенчук, головний тренер «Черкаських Мавп»:

«Хочеться виступити якомога краще. Наразі іде лише процес набору, процес відбору людей. Та я сподіваюсь він закінчиться в найкоротші терміни і можна буде приступати до повноцінних тренувань.»

Зміни відбудуться й в складі команди. Тренер зазначив, що вболівальники можуть очікувати побачити в новому сезоні  гравців, які були в вищій лізі минулого року. Та анонсував повернення до «Черкаських Мавп» Сергія Скіри. Котрий саме відновився після минулорічної травми. Окрім того на трай-аут було запрошено нових спортсменів.

Георгій Ступенчук, головний тренер «Черкаських Мавп»:

«Здебільшого будуть нові гравці. Ми сподіваємось, що повернеться Микита Руслов. Можливо вже найближчими днями і це буде нам підмога досвідченого гравця.

Ми потребуємо високих гравців. Будемо шукати! По розмовам з тренерами інших команд, ситуація  така сама як і у нас. Здебільшого молодь. Гравців з досвідом дуже мало. Невідомо як вирішиться питання по Миколаєву, Кривому Рогу і Запоріжжю.  Якщо вони відмовляться виступати в Суперлізі, то можливо на ринок вийдуть ще досвідчені гравці. Та поки що така ситуація. На разі ми шукаємо гравців з досвідом як і всі решта клубів.

Я думаю люди зараз всі в рівних умовах тому сезон буде цікавий!»

Старт чемпіонату планується наприкінці жовтня. Тож найближчими днями чекаємо на підписання перших контрактів.