В. Кондратовець (C)6-0-1----------
всього (12)-21-396-2419-301220321861122381
в середньому16.353.8%25%63.3%11.72.71.50.50.90.21.96.6
тренер: О. Щепкін

Емоції, самовіддача та високий відсоток реалізації – такі складові переважали у поки найважливішому матчі «Черкаських Мавп» цього сезону. У прекрасному стилі «Черкаські Мавпи» виграють у третій грі бронзової серії у «Кривбаса» та ведуть у ній– 2:1. Долю гри визначили зразкові дії у захисті господарів паркету та висока реалізація. Зважаючи на це, «Черкаські Мавпи» зуміли забити кращому захисту чемпіонату рекордні 91 очко та виграти принциповий матч - 91:82. Завтра «Черкаські Мавпи» спробують зробити вирішальний крок до історичної бронзи чемпіонату України. Четвертий матч серії стартує у ПС «Будівельник» 29-го квітня, о 18.30.

Дебют поєдинку ознаменувався перестрілкою з-за дуги. Обидва колективи були далекі від ідеалу в захисті, дозволяючи один одному робити дальні кидки без опору. На стартових хвилинах вдаліше неуважністю суперника скористалися гості, які набирали очки виключно триочковими порціями - якщо не кидками з-за дуги, то ендваном. Господарі, в свою чергу, відповіли ривком, скориставшись своєю несподівано відчутною перевагою у трисекундній зоні. Завадський кілька разів відтерав своїх опонентів у фарбі, ставши ініціатором камбеку, який дозволив господарям виграти стартові 10 хвилин гри.

Після першої перерви господарі вимкнули свою агресію в захисті і, як здалося, трохи втратили концентрацію в атаці, дозволивши Кривбасу швидко підібратися на відстань одного точного кидка. Привів "Мавпи" до тями Сизов, набравши перші очки для своєї команди лише на 5-й хвилині другого періоду. А шикарний вихід з лави Давидюка допоміг господарям закріпитися в ролі лідера за підсумками першої половини матчу. Кривбас стартові 20 хвилин поєдинка програв, поступившись супернику не тільки в статистичних показниках а й в емоціях. Черкасці ж навпаки подарували неймовірний запал позитиву своїм уболівальникам.

У перерві Валерій Плеханов, напевно, спробував розбудити своїх підопічних, принаймні, найкращий скорер серії після великої перерви включився в гру. Дмитро Липовцев провів результативний відрізок, чим допоміг гостям знову звести відрив господарів до мінімуму. Однак на кожен ривок криворіжців, у черкащан була своя відповідь. Не дозволили підопічні Міхельсона розгулятися супернику і в третьому періоді, своєчасно оформивши пару кидків з дистанції і додашви швидких відривів. Вражав і відсоток реазізації триочкових. В одному з найважливіших матчів сезону "Мавпи" видали 47%!

До заключної десятихвилинки команди підійшли за максимальної різниці в рахунку (+13), яку Мавпи забезпечили собі в третьому періоді. У спробах відновити інтригу, Кривбас, незважаючи на величезну втому, включив пресинг у захисті, який господарі проходили з серйозними труднощами, але все ж проходили.

У середині четвертого періоду Кривбас, за традицією, яка склалась в цьому матчі, підібравшись на відстань 4 очок, знову упустив ривок у відповідь від мотивованих "Мавп". А за 2,5 хвилини до фінальної сирени Холл відправив дальню бомбу в кільце Кривбаса, яка знову повернула господарям 13-очкову перевагу і поставила крапку в цьому матчу.

Мавпи вистояли, втримали свою перевагу і здобули перемогу з рахунком 91:82, повернувши собі перевагу в бронзової серії!