18 лютого 2017    Суперліга Парі Матч
84:83

"Черкаські Мавпи" поступилися у першому матчі бронзової серії

«Черкаські Мавпи» стартували у четвертій у своїй історії бронзовій серії чемпіонату України. Свою безкомпромісну серію черкасці розпочали у Дніпрі. Протягом трьох періодів черкасці тримали інтригу на високому рівні. Однак, у вирішальній десятихвилинці не зуміли витримати темп господарів та зупинити їх лідерів. В результаті Тимофеєнко і Мішула на двох набрали 50 очок, а «Дніпро» виграв  91:77. Черкасці спробують зрівняти рахунок у серії 30-го квітня, коли проведуть другий матч у Дніпрі.

Суперліга Парі-Матч, бронзова серія (до трьох перемог)
Перша гра (Дніпро)

"Дніпро" - "Черкаські Мавпи" 91:77
повна статистика гри

Хід гри

Вже в першій чверті команди натякнули на результативний баскетбол. Дебютні хвилини вдаліше провели гості, які рішучіше діяли в атаці. Дніпро традиційно намагався активно рухати м'яч, проте зумів вперше в матчі вийти вперед лише під завісу стартової десятихвилинки, коли відмінний відрізок провів Мішула. Розігруючий господарів набрав 8 очок і допоміг своїй команді отримати 6 балів переваги перед першою перервою.

У другій чверті Мавпи швидко підтягнулися завдяки влучним дальнім кидкам. Сізов, Ткаченко і Кобець спочатку наблизили гостей на відстань одного точного середнього, а триочковий Девіса повернув гостям лідерство. Однак реакція господарів була дуже швидкою. Як і личить лідерам, гру в свої руки взяли Мішула та Тимофеєнко, які за хвилину повернули Дніпру комфортну 8-очкову перевагу, за якої команди вирушили на велику перерву.

На початку другої половини матчу Дніпро швидко зробив відрив двозначним, отримавши 11-очковий гандикап. Однак Мавпи, як і в першій половині, продовжували тримати суперника в напрузі. Команда Міхельсона багато в чому завдяки відмінному відрізку у виконанні Івшина і 70% реалізації кидків з середньої дистанції, залишили 4 очка від переваги Дніпра перед вирішальною десятихвилинкою.

Ключовим відрізком в цьому матчі став початок четвертої чверті. Мавпи допустили серію втрат, за що дуже швидко були покарані господарями, які оперативно довели свою перевагу до максимальних в цьому матчі 14 балів. Знайти сили на черговий камбек підопічні Максима Міхельсона не зуміли - 77:91.