12 лютого 2017    Суперліга Парі Матч, 24 тур

Провівши рівну першу половину гри черкасці все ж поступилися у другій.
"Черкаські Мавпи-05" - "СДЮСШОР-5" Дніпро - 63:73 (11:10, 12:13, 20:27, 20:23)
ЧМ:
Фесун - 18; Гречуха - 16 + 8 підб; Буравський - 12 + 7 підб, 4 пер.
Гру за бронзу наймолодші "мавпи" проведуть завтра о 13:00 проти переможця пари Одеса-Харків
Статистика матчу

Окраса фінального етапу. Яскравий, емоційний та інтригуючий півфінальний матч провели «Черкаські Мавпи-05» та СДЮСШОР-5. Протистояння топових команд цієї вікової групи та талановитих гравців.

Баскетболісти обох команд цілком виправдали сподівання вболівальників. З перших секунд команди продемонстрували, що це буде жорсткий та захисний матч. На кожному клаптику майданчика була боротьба. Протягом першої чверті лідер змінювався вкрай часто. Втім черкасці мінімально виграли чверть – 11 : 10. У другій чверті підопічні Василя Івлєва навіть мали 3-очкову перевагу, однак у певний момент відпустили суперника аж на 5 балів! За такого матчу – різниця вкрай відчутна. Попри це, п’ятірка, із Максимом Фесуном на чолі, зуміла з боєм відіграти це відставання – 23 : 23.

У третій чверті рівна гра, втім наприкінці періоду гості знайшли свої кидки, тоді як черкасці раз-по-раз не влучали з-під кошика. Відпустивши суперника на відстань 7-ми очок (43 : 50) баскетболісти «Мавп» знайшли у собі сили, аби відігратися. Стартова п’ятірка черкаської команди добре захищалася й втікала у швидкий прорив. Нікіта Гречуха у четвертій чверті взяв ініціативу на себе й здобув 10 очок поспіль! Тому з -7 «Мавпи» вийшли вперед +2.

Втім у заключні хвилини зустрічі черкасці вже не були такими влучними й дніпряни повернули собі лідерство. Як підсумок, 63 : 73, СДЮСШОР-5 перемагає й виходить до фіналу. «Мавпи-05» продовжують боротьбу за бронзові медалі.

Завтра, о 13.00 "Черкаські Мавпи-05" зіграють за бронзу чемпіонату України. Трансляція буде на сайті ФБУ в YouTube. Запрошуємо любителів басктеболу побачити цей матч наживо у ПС "Будівельник"!