18 лютого 2017    Суперліга Парі Матч
84:83

Кобець: "Я зіграв свій найемоційніший матч у 3х3"

Один із героїв останньогого ігрового дня на чемпіонаті Світу 3х3 – Олександр Кобець видав справжній перфоменс у Франції. Вихованець баскетбольної школи "Черкаських Мавп" допоміг українській збірній обіграти Катар та Естонії, це допомогло українцям виграти груповий етап і вийти у чвертьфінал. До слова, суперниками наших у завтрашньому чвертьфіналі буде збірна Франції. Після успішного матчу ми поспілкувалися зі снайпером української збірної та автором фантастичного вирішального кидка у кошик титулованих катарців.

"Рванули" дійсно нормально. Але я не скажу, що я здивований цьому,ми були готові функціонально та психологічно до такого матчу, який ми сьогодні видали. Поки це для мене найемоційніший матч у 3х3.

Команда поступалася 4 очки, без права на помилку (16:20) і ви зуміли вирвати перемогу, це дійсно неймовірно.

Так у стрітболі 4-5 очок, це, як у баскетболі 10. Загалом наприкінці матчу ми зробили ривок 7:1. Проти такого сильного суперника це неймовірний результат. Але ще раз скажу ми були готові до цього. Тренер після матчу сказав, що ми молодці і по цій грі я напевне з ним погоджуся. Це було круто!

Попереду чвертьфінал. Були варіанти з суперником, у очному протистоянні Франція та Словенія вирішувала хто посяде перше місце у групі. Ти на кого ставав перед грою?

У нас у команді думки розділилося, два гравці поставили на Словенію, а два на Францію. Я був серед тих хто ставив на французів, але вийшло по іншому. Завтра буде не просто проти господарів, але для нас це має бути звичайний матч. Ми спокійно підходимо до кожної гри, як до чергового етапу. На сьогодні у нас попереду чвертьфінал у якому ми хочемо перемогти. Думаю головне аби не грати зі свіжішою командою. Тут на чемпіонаті світу груповий етап грають через день. Сьогодні і ми грали, і французи у парах інших груп був день перепочинку.

Кого можеш назвати фаворитом чемпіонатом Світу?

Це однозначно серби. Вони діючі чемпіони і ця команда зараз показує дуже хорошу гру. Вини протягом усього року працюють у 3х3, ця зірна не грає у класичний баскетбол, а постійно готується до баскетболу 3х3.