05 травня 2017    Суперліга Парі Матч
69:83

Збірна України з черкасцями у складі зупинилися в 1/4 чемпіонату Світу

Чоловіча збірна України поступилася господарям у чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 - збірній Франції - 12:20. Нагадаємо що у складі української збірної виступає два гравці "Черкаських Мавп", а це вихованець клубу - Олександр Кобець та новачо команди - Дмитро Липовцев.

Французи спробували з перших атак закинути здалеку – мимо. Натомість українці реалізували свою атаку, відкривши рахунок у матчі. За двіх перші хвилини французи сквитали один м’яч з гри та зрівняли рахунок зі штрафного.

Під кінець наступної хвилини французи вийшли вперед, а згодом подвоїли перевагу – 4:2. Досить швидко українці скоротили відставання і дальнім кидком повернули собі лідерство.

До середини ігрового часу зустрічі збірна України була попереду – 9:5.

За три хвилини до кінця два поспіль точних кидки дозволили французам вийти вперед – 11:10.

Надалі в грі наступив перелом. Надто грубі дії французів за відверто специфічного домашнього суддівства зламали гру збірної України. Шансів відігратися наші хлопці не мали.

У півфіналі Франція зіграє з Сербією, яка у справжній спортивній боротьбі перемогла США – 17:14.

Нагадаємо, на груповому етапі наша команда виграла всі матчі: проти Шрі-Ланки, Польщі, Катара та Естонії.