03 травня 2017    Суперліга Парі Матч
83:81

Українські кадети і Романовський у боротьбі програють Греції

Кадетська збірна України залишається у дивізіоні В.
Сьогодні збірна України зіграла чвертьфінальний матч чемпіонату Європи проти Греції. Підопічні Ігоря Харченка провели досить конкурентний матч проти одного з фаворитів чемпіонату. Баскетболісти Греції захопили лідерство ще в першій чверті, але до великої перерви Україна не лише відігралася, а й вийшла вперед 40 : 41.

У другій половині зустрічі греки повернули собі перевагу, однак українські кадети трималися поблизу суперника й зуміли дещо скоротити відставання - 57 : 51. Втім у заключному періоді збірна Греції довела гру до логічного завершення - 78 : 63.

Вихованець "Черкаських Мавп" Юрій Романовський провів активний матч. За 17 хвилин на майданчику він здобув 9 очок (3-7 двоочкові, 1-4 триочкові).

Греція U-16 - Україна U-16 78:63 (19:12, 21:29, 17:12, 21:10)
Україна U-16: Ковляр 17, Чернеха 10 + 5 підбирань, Сидорук 7, Сергєєв 4, Заєць 2 - старт, Романовський 9, Мельник 7, Шеметов 3 + 3 передачі, Жаріков 2 + 5 підбирань, Радченко 2, Коцюра 0, Пошабля 0.

Таким чином збірна України не зуміла цьогоріч пробитися до дивізіону А. Далі кадети зіграють у втішному турнірі за 5-8 місця.