05 жовтня 2017    Суперліга Парі Матч, 2-й тур

МБК «Миколаїв» - «Черкаські Мавпи» 80:76 (17:15; 16:16; 20:22; 14:14; 13:9)
"М":
Онуфрієв 26 оч; Кушніров 19 оч, 12 під
"ЧМ": Бояркін 22 оч, 5 рп; Джеферсон 16 оч,9 під

Статистика матчу

«Черкаські Мавпи” та “Миколаїв” видали найдраматичніший матч старту сезону. Команди перенесли з’ясування стосунків у перший в Суперлізі Парі-Матч овертайм цього сезону. У вирішальній п’ятихвилинці сильнішими були миколаївці - 80:76.

Хід гри:

Черкаські Мавпи почали матч більш зібрано ніж господарі паркету: спочатку Джефферсон виграв вкидання, а після цього партнери по команді організували ривок 0:6. Проте, корабели швидко оговтались від стартового мандражу, наздогнали суперника та вийшли вперед у зустрічі.  Ближче до завершення першого відтинку гри господарі взагалі зуміли заробити семи очковий гандикап, проте на останній хвилині Конєв та Бояркін власними зусиллями повернули свою команду до гри: 17:15 після першої чверті.

В другому періоді команди вже грали більш зосереджено та припускалися мінімуму помилок.

Як результат – глядачі в  ПС «Надія» змогли побачити рівну та напружену гру обох колективів, які по черзі виходили вперед та не відпускали один одного на відстань більшу ніж декілька балів.  33:31 – мінімальна перевага господарів після другого періоду.

В другій половині в «Черкаських Мавп» почав феєрити Бояркін: за короткий відтинок часу українець забив по два дальніх та ближніх кидків, що призвело до того що вже «мавпи» були попереду. Перед четвертою чвертю рахунок рівний.  Заключна ж десятихвилинка пройшла також без явно вираженого лідера, обидві команди мали рівні шанси на перемогу, а за 15 секунд до закінчення основного часу рахунок був рівний – 67:67. На останніх секундах саме черкасці мали кращі шанси перемогти, але промах з лінії штрафних Кобця використав Кушніров, який своєю атакою з-під кошика перевів гру в овертайм.

В додатковій п’ятихвилинці таки далося в знаки те, що в черкаського клубу не було двох гравців основи. "Миколаїв" відразу пішов у семиочковий відрив. Мавп намагаляся врятувати два найпродуктивніші гравці черкасців у цьому матчі. Але здобуток Кобця та Бояркіна не врятували черкасців від виїзної поразки 76:80.