05 жовтня 2017    Суперліга Парі Матч, 2-й тур

"Черкаські Мавпи" зазнали поразки від "Дніпра"

Підопічні Максима Міхельсона не встояли під натиском лідера Чемпіонату.

БК «Черкаські Мавпи» - БК «Дніпро» 61:79 (15:21, 17:23, 15:20, 14:15)

БК «Черкаські Мавпи»: Марінов – 19оч; Джефферсон – 15оч, 9пб.

БК «Дніпро»: Мішула 18оч, 5пб, 5рп; Глєбов – 16оч, 5рп.

Хід матчу:

Господарі матчу виграли стартове вкидання та першими побігли в атаку, проте Олександр Кобець схибив в своїй першій спробі з периметру. Відкрив ж рахунок в матчі Антон Дзюба, який був точний з лінії штрафних. Лік балам «Мавп» розпочав один з героїв матчу проти «політехніка» - молодий Іван Ткаченко, який і в цьому матчі продовжив данкувати на будь який смак. Надалі команди грали рівно, але в кінцівці дніпряни зусиллями Ревзіна та Мішули, які забили свої дальні, все ж змогли піти у відрив на 6 балів.

За декілька миттєвостей після старту другої чверті все той же Антон Дзюба власним кидком згори робить різницю в рахунку вже двозначною. Надалі підопічні Максима Міхельсона знову зуміли вирівняти ситуацію та дещо скоротити різницю, але кінцівка вкотре була за «Дніпром», які знову довели різницю до двозначної.

В другій половині Станімір Марінов спробував повернути Черкаси до гри власними активними діями, проте гості в обличчі гравця стартової п’ятірки збірної України Олександра Мішули відповіли своїми влучними атаками. Більшу частину останньої чверті тренери догравали молодими складами, що дало можливість «мавпам» трохи скоротити відставання. 61:79 – Дніпро без поразок продовжує займати першу сходинку в турнірці Чемпіонату.