28 жовтня 2017    Суперліга Парі Матч, 6-й тур

«Будівельник» - «Черкаські Мавпи» - 88:71 (19:17, 24:20, 23:19, 22:15)

«Будівельник»: Отверченко 27оч;  Філдс – 13оч, 5рп.

«Черкаські Мавпи»: Кольченко – 17оч, 5рп; Джефферсон – 15оч, 12пб.

Статистика матчу

Хід гри:

Розпочався матч з блискавичних двох балів від Кольченка, який забив вже на четвертій секунді матчу. Після цього команди обмінялися дальніми та дещо заспокоїли гру, зробивши більший акцент на захисні дії. Надалі колективи по черзі виходили вперед, влаштувавши своєрідні гойдалки вже на старті матчу. На перерву ж команди пішли за двох балів переваги на користь «Будівельника».

В другому періоді «Черкаські Мавпи» почали грати більш згуртовано та допускали вдвічі менше втрат, проте господарі паркету все рівно змогли піти у невеликий відрив завдяки влучним дальнім кидкам. Їх за першу половину гри кияни закинули аж 7 з високим відсотком реалізації – 58%. Остаточний ж рахунок за підсумками другої чверті встановив черкасець Володимир Конєв, який забив свої штрафні за 30 секунд до сирени. 43:37 для Києва.

В другій половині малюнок гри кардинально не змінився: «Будівельник» був попереду, а «мавпи» грали у ролі наздоганяючих. В одному з моментів у третій чверті гравці Максима Міхельсона ледь не дістали свого суперника, проте кияни зуміли втримати бодай мінімальну перевагу під натиском гостей.

Урізана ротація команди з Черкас далася в знаки у четвертому періоді, коли Кобець отримав п’ятий фол. Після цього гості практично посипались і дозволили супернику по ходу матчу мати перевагу більше ніж у 20 балів. В кінцівці зустрічі «Будівельник» дещо підпустив суперника до себе, проте зумів холоднокровно довести гру до логічного завершення. Відтак «Будівельник» має в активі 5 перемог та ділить першу сходинку турнірки з «Дніпром».

Після гри:

Наступні зустрічі:

Кияни наступної п'ятниці зіграють на виїзді проти БІПИ, а черкасці того ж дня завітають до Южного. Дома "Черкаські Мавпи" можна буде побачити уже 9-го листопада, коли команда Максима Міхельсона прийматиме "Зопоріжжя". Абонементи на домашні матчі клубу у продажу!