05 лютого 2017    FreezeOil Кубок України
66:60

«Черкаські Мавпи» впевнено долають «Золотий Вєк»

У першій грі 1/8 кубка України «Мавпи» із комфортною різницею переграли вищоліговий «Золотий Вєк».

«Черкаські Мавпи» – «Золотий Вєк» 93:69 (23:20, 26:11, 21:22, 23:16)
ЧМ: Джеферсон - 24 очка, 3 підбирання, 2 блокшоти; Девіс - 17 очок, 5 підбирань; Кобець - 13 очок, 4 підбирання.

Черкасці переконливо стартували у матчі. Господарі паркету загравали Марвіна Джефферсона, який за короткий проміжок часу здобув шість очок. Втім гравці «Золотого Вєку» не відстають в рахунку. Добре в гру увійшов Олександр Дробязко. Бігмен гостей влучав кидки із середньої дистанції і не давав різниці рости. У певний момент «Мавпи» вириваються в рахунку на шість очок, але в останній атаці чверті Максим Козловець своїм триочковим зробив рахунок – 23:20.

У другій чверті «Мавпи» знову вириваються вперед. Домінує у трисекундній зоні Марвін Джефферсон. Завдяки успішним діям центрового черкасці швидко збільшують різницю до 9-ти, а згодом і до 16-ти очок. Каталізатором цього стала успішна гра на щитах. Черкасці зібрали 23 мячі, із них 12 на чужому щиті. Так, до великої перерви баскетболісти «Золотого Вєку» зменшити відставання не зуміли – 49:31.

У другій половині матчу «Мавпи» знову збільшують перевагу. Ініціативу Марвіна Джефферсона підтримують Олександр Кобець та Шахід Девіс. Як наслідок, більшу частину чверті черкасці лідирують із показником +20. Наприкінці періоду гості скорочують відставання до 17-ти балів. Але далі, свого «Мавпи» вже не відпустили. У заключній 10-хвилинці команда продовжила гнути свою лінію і ще збільшила свою перевагу. Як підсумок, 93:69 яскрава перемога у першій грі 1/8.