03 грудня 2017    Суперліга Парі Матч, 12-й тур
83:92

Черкаські Мавпи не без проблем переграли Авантаж-Політехнік

Команда Максима Міхельсона захопила лідерство зі стартових хвилин зустрічі, проте харків’яни так просто не здавалися та зуміли нав’язати боротьбу в кінцівці матчу.

Анкета матчу:

Харків, ПС «Поліхехнік»

БК «Авантаж-Політехнік» - БК «Черкаські Мавпи» - 83:92 (20:27, 19:19, 27:26, 17:20)

БК «Авантаж-Політехнік»: Вуйович - 23оч, 5бп; Козлов - 15оч, 10рп, 4пб.

БК «Черкаські Мавпи»: Джефферсон - 23оч, 8пб; Кобець - 21оч; Кольченко - 11оч, 5рп.

Хід гри:

Старт гри виявився нервовим: господарі виконали ривок 6:0, на що Черкаси відповіли вдалими діями власного капітана Олександра Кольченка, який забив 5 очок поспіль та повернув свою команду до гри. Надалі «Черкаські Мавпи» зуміли захопити лідерство та виграти чверть +7: 20:27.

В другій десятихвилинці гості зусиллями молодих Ткаченка та Кобця намагалися збільшити різницю в рахунку, проте гравці з Харкова діяли сконцентровано та не давали забивати легкі бали своїм суперникам. як результат - рівний рахунок у чверті - 19:19 та загальний 39:46.

Після розмов в роздягальні на паркет повернувся дещо інший «Політехнік». Команда Тимура Арабаджи почала діяти більш злагоджено. Черкаси ж навпаки почали допускати втрати. Як результат - на старті заключного періоду рахунок на табло був рівним - 72:72.

Проте цих зусиль команди з Харкова було замало, аби зробити міні-сенсацію та обіграти значно іменитішого суперника. 83:92 - Команда Максима Міхельсона святкує шосту перемогу в чемпіонаті.