18 лютого 2017    Суперліга Парі Матч
84:83

Черкаські Мавпи прикро поступилися Будівельнику у овертаймі

“Черкаські Мавпи” зазнали прикрої поразки на останніх секундах гри. Програючи протягом усього матчу “Будівельник”  зусиллями кращого гравця листопада Генрі Дугата  зумів вирівняти матч та перевести гру у овертайм, де і вирішувалася доля зустрічі.

Анкета матчу:

Черкаси, ПС “Будівельник”

БК “Черкаські Мавпи” – БК “Будівельник” – 83:89

БК “Черкаські Мавпи”: Кольченко – 21оч, пб; Джефферсон – 13оч, 13пб, 3пх.

БК “Будівельник”: Дугат – 29оч, 6пб; Отверченко – 16оч.

Хід гри:

“Черкаські Мавпи” видали сильну першу десятихвилинку! Хороший відсоток реалізації дальніх та середніх кидків, емоції від Джефферсона та вигране підбирання – всі ці фактори дозволили черкасцями перемогти у першому періоді з рахунком 25:18 та дещо приголомшити номінального фаворита цього поєдинку.

В наступній десятихвилинці команда Володимира Коваля зуміла зібратися та відповісти власним ривком, завдяки якому “Будівельник” був вже на відстані однієї атаки від Черкас, проте після цього в господарів знову ввімкнувся нестримний американський бігмен – Марвін Джефферсон, який знову віддалив власну команду на більш безпечну відстань. 45:38 після першої половини гри у Черкасах.

В другій половині матчу кияни почали методично скорочувати відставання у рахунку і раз-по-раз наближалися до команди Максима Міхельсона практично у притул.

В четвертій чверті матчу, коли здавалося б в киян не було шансів після чергового ривка від Кольченка та компанії – феєрити почав Генрі Дугат, а на останній хвилині періоду дві втрати після введення мяча з-за бокової дали надію Будівельнику. За 1.8 секунди до фінальної сирени при рахунку 76:73 чинний кращий гравець місяця забив надзвичайно складний та ефектний баззер з периметру – 76:76.

У овертаймі морально піднесені гості вперше у матчі вийшли вперед та в підсумку перемогли.

Герой матчу:

Справжнім Героєм з великої літери сьогодні став американський захисник будівельників – Генрі Дугат. На тлі невиразної командної гри саме Дугат повів Будівельник за собою та в підсумку привів до перемоги своїми влучними кидками в найбільш відповідальні моменти.