18 січня 2018    Суперліга Парі Матч, 18-й тур

Є перемога!!! Черкаські Мавпи зупинили вражаючу переможну серію Дніпра

“Черкаські Мавпи” – “Дніпро” 91:81 (22:20; 30:25; 20:24; 29:12)

“ЧМ”: Кобець 25 оч, 3 під; Кольченко 22 оч, 4 рп; Конєв 19 оч, 5 під.
“Д”: Тимофеєнко 17 оч, 7 під; Мішула 14 оч, 4 рп; Рєвзін 13 оч, 5 під.

Повна статистика

“Черкаські Мавпи” зробили справжній подарунок відданим уболівальникам, які в негоду завітали у ПС “Будівельник”. Команда Максима Міхельсона зуміла обіграти беззаперечного лідера чемпіонату. Більше того, черкасці зупинили одинадцятиматчеву безпрограшну серію “Дніпра”! Результативний та видовищний матч лідерів чемпіонату завершився ефектною перемогою “Мавп” – 91:81.

Хід гри

Матч розпочався з ривка Мавп, які стартували 6:0 і швидко відправили Дніпро приходити в себе на тайм-аут. Треба відзначити, що екстрена хвилина допомгла гостям прокинутись та уповільнити гру суперника. Не зуміли гості зупинити лише Кольченка, який за стартову чверть відзначився 12 очками.

Гра була динамічною, результативною і багатою на ефектні епізоди. За другу чверть господарі настріляли 30 очок і за підсумками першої половини отримали 7 балів переваги. У Дніпра в атаці гру вели Мішула, Ревзін і Тимофеєнко, проте корисної гри цього тріо Дніпру виявилося недостатньо, щоб піти на велику перерву у звичній ролі лідера.

Другу половину Дніпро присвятив камбеку і зумів нарешті зрівняти рахунок лише за 7 хвилин до фінальної сирени. Після рівної третьої чверті, прикрасою якої став незарахований баззер Кобця, гості підібралися до суперника, але, як виявилось, не надовго. Усе той же Кобець відповів двома надважливими дальніми влучаннями і відправив гостей на тай-аут.

Усе вирішувалось у клатчі. Коли, здавалося б, господарі втомились, гру в свої руки взяв Конєв, який самотужки створив собі результативний прохід і надав господарям 6 очок переваги. Дніпру не вдалося набрати очки у наступній атаці, за що гостей вчергове покарав Кобець – снайпер Мавп закинув свій третій триочковий у цьому матчі і повернув Мавпам 9-очкову перевагу за 50 секунд до кінця гри.

Команда Міхельсона, яка дуже грамотно провела вирішальні секунди гри, завдала лідеру сезона другої поразки у регулярному чемпіонаті, реалізувавши 51 відсоток кидків з гри, та допустивши лише 9 втрат за 40 хвилин.

Наступні матчі

"Черкаські Мавпи" другу гру тижня також проведуть вдома – 20 січня (14:00) проти харківського Політехніка.