11 жовтня 2017    Суперліга Парі Матч, 4-й тур
91:77

Черкаські Мавпи продовжили переможну серію

Черкаські Мавпи впевнено перемогли Миколаїв, здобувши 15-ту перемогу в Суперлізі Парі-Матч

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
13 лютого
Черкаси. 19:00

Черкаські Мавпи – Миколаїв – 96:76 (35:11, 23:24, 23:18, 15:23)
Черкаські Мавпи: Конєв, Кольченко, Липовцев, Бояркін, Девіс; Конате, Кобець, Руслов, Ткаченко, Нагорний, Скапінцев, Беллфілд.
Миколаїв: Шостуха, Носков, Тонченко, Онуфрієв, Кушніров; Іванов, Анікієнко, Давидюк, Мусієнко, Попов, Бобров, Хохоник.
Статистика матчу

Хід матчу
З початком зустрічі суперники одразу обмінялися результативними атаками. Втім наша команда без зайвих зволікань наглядно продемонструвала, хто відвертий фаворит зустрічі. Онуфрієв закінчив результативним кидком другу атаку миколаївців тоді, коли черкащани вже набрали 11 очок. Черкасці не збавляли темпу й надалі збільшували перевагу. Після дальнього пострілу Кольченка Мавпи вже перетнули межу в два десятки набраних очок за три хвилини до кінця дебютної чверті. До її завершення гравці нашого клубу забомбардували суперника триочоквими, довівши різницю до переконливих 24 очок.

На початку другої чверті Мавп продовжили тиснути. Ривок у 7:0 здавалося за мить деморалізує гостей. Однак триочковий Шостухи ніби розбудив миколаївців. Їхні три поспіль результативні атаки дозволили відіграти 8 очок. Гості стабілізували ситуацію в чверті, та про повернення інтриги годі було говорити. Черкасці ж надалі подій не форсували, зберігши на перерву комфортну перевагу в 23 очки.

Практично за всіма ігровими показниками Мавпи в першій половині впевнено перевершили суперника. Зокрема за реалізацією кидків – 22:12, за триочковими – 8:3.

По перерві Липовцев позначив поновлення боротьби триочковим, а згодом тричі поспіль результативно атакував Конате. Відтак гостям не випадало нагоди мріяти про повернення інтриги. Єдиним досягненням гостей стало зменшення з початком заключної чверті загальної різниці з понад 30-ти очок. Мавпам тим часом за три хвилини до кінця ігрового часу залишалося набрати лише 9 очок до сотні. Втім господарі особливо цим не переймалися, граючи за результатом.

То ж у підсумку четверта поспіль перемога Черкаських Мавп та 15-та загалом. За цим показником команда Максима Міхельсона зрівнялася з чинним чемпіоном Будівельником, якого переграла в попередньому поєдинку.

Герой матчу
Найвагоміший внесок у перемогу зробив Кольченко. Чотирма влучними триочковими з п’яти він розстріляв бажання гостей до спротиву.