13 лютого 2018    Суперліга Парі Матч, 22-й тур
96:76

"Черкаські Мавпи" виграють п'ятий поспіль лютневий матч!

Підопічні Максима Міхельсона ще в перші п’ятнадцять хвилин матчу зняли всі питання стосовно переможця у грі. Команда з центральної частини України легко розібралася зі своїм опонентом за рахунок кращої командної взаємодії (26 передач проти 17 у Запоріжжя) та потужної гри на периметрі (15 реалізованих дальніх атак з 31).

Анкета матчу:

Черкаси. ПС “Будівельник”

БК “Черкаські Мавпи” – БК “Запоріжжя-ZOG” – 104:86

БК “Черкаські Мавпи”: Кобець 19оч; Девіс, Конате – 16оч; Кольченко – 15оч.

БК “Запоріжжя-ZOG”: Кондраков – 20оч, 6рп; Теряник – 16оч; Анісімов – 12оч, 10пб.

Повна статистика

Хід гри:

Черкаські Мавпи відразу після стартового вкидання побігли в атаку і вже за 10 секунд Володимир Конєв відкрив рахунок в матчі влучною трьохою. Запоріжжя ж,  в обличчі центрового Валерія Анісімова, відповіло двома влучними балами з-під кошика. Після цього активними діями знову відрізнився Конєв, який вдарив згори та здобув 5 з 7 семи стартових балів своєї команди. Після цього керманич черкасців Максим Міхельсон зняв з гри Девіса, який не надто впевнено грав на незвичній для себе позиції центрового, чим, відповідно, вдало користалися Анісімов та компанія. Після появи на майданчику Макса Конате черкасці ще більше додали у захисті, змушуючи запоріжців ледь не кожну другу атаку втрачати м’яч та відпускати «білих» у швидкі відриви. Ефектну ж крапку в першій чверті поставив вихованець черкаського баскетболу та гравець збірної України з баскетболу 3х3 Олександр Кобець, який влуч два дальніх кидки поспіль та завів публіку у місцевому Палаці Спорту. 26:17.

В другій чверті у господарів паркету продовжили летіти триочкові кидки: цього разу нестримним з периметру був Макс Конате. Також в черкасців вдало працювала зв’язка Белфілд-Девіс, яка зуміла потішити глядачів надзвичайно ефектним алей-упом. Лише на шостій хвилині чверті гравці Запоріжжя зуміли дещо оговтатися та все ж скоротити різницю в рахунку до -19 зусиллями молодого Юрія Кондракова, який атакував кільце суперника з гарним відсотком і вже до перерви мав 15 набраних балів. Закінчилася ж перша половина гри за рахунку 59:35.

На старті третьої десятихвилинки активно себе проявив лідер Суперліги Парі-Матч за набраними очками та капітан «Черкаських Мавп» - Олександр Кольченко, який влучив два бали з середньої дистанції.  Після цього команда господарів дещо збилася на триочковий кидок, котрий в якийсь момент перестав у останніх летіти, і як наслідок Запоріжжя зуміло декілька балів відіграти. Проте в другій половині чверті на паркет повернувся невгамовний Олександр Кобець, який поклав ще дві трьохи та зняв всі питання по грі.

В останньому періоді гравці Валерія Плеханова нарешті зуміли показати змістовний баскетбол, організували ривок 2:12 та скоротили відставання для своєї команди до 14 балів, проте щось змінювати в цій грі було вже запізно. Фінальну крапку в матчі поставив перформанс з триочкової лінії від ще одного збірника 3х3 – Дмитра Липовцева, який забив декілька ефектних дальніх в кінцівці зустрічі.  Тож 104:86 – п’ята перемога «Черкаських Мавп» у лютому.

Герой матчу:

Кращим сьогодні став Олександр Кобець з Черкас, на рахунку якого 19 балів та чотири з п’яти влучних кидків з-за дуги!

Наступні матчі:

Черкаси свою наступну гру проведуть 2 березня у Дніпрі, а гості 17 лютого зіграють в Києві проти Будівельника.