25 січня 2018    Кубок України, 1/4 фіналу
78:79

"Мавпи-05" стартують у фінальному етапі ВЮБЛ

«Черкаські Мавпи»-05 пробилися до фінального етапу ВЮБЛ із шостої сходинки. 25 травня черкащани зіграють у чтвертьфіналі проти однолітків із Харкова.

13-15 травня черкащани зіграли три поєдинки заключного туру регулярного сезону. «Мавпи» раніше вже гарантували собі участь в плей-офф і в цих матчах могли поборотися лише за більш високе місце перед стартом фінального етапу.

Суперниками команди Василя Івлєва стали лідери групи Б: харківські МК ДЮСШ-7 та КДЮСШ-2, а також дніпряни СДЮСШОР-5, які йдуть турніром без поразок.

13 травня «Мавпи» стартували із болючої поразки від МК ДЮСШ-7 49:85, наступного дня черкащани не встояли проти СДЮСШОР-5 51:84. У останній ігровий день «Мавпи» видали хороший поєдинок проти КДЮСШ-2, але в підсумку таки зазнали третьої поразки 65:73.

Таким чином, черкащани посіли 3 місце в групі А, та кваліфікувалися до плей-офф із підсумкової 6 сходинки.

Василь Івлєв, тренер команди:

«Нам вдалося пройти до фіналу із 6 місця. Максимум, на що ми могли розраховувати – це 4-5 місця, але трохи не дотягнули. Ми відчутно програли перші два матчі. Лише в останній день змогли увійти в гру. Проти Харкова ми вигравали, але просто провалилися в третій чверті, яку програли -19. Після цього в кінцівці гри ми пуступилися».

Матчі фінального етапу відбудуться 25-27 травня в Харкові. У чвертьфіналі суперником черкащани стануть господарі майданчику МК ДЮСШ-7.

«Ми вийшли на Харків в чвертьфіналі і зараз готуємося до цієї гри. У нас є багато відеоматеріалів, так що зараз зайняті розбором власних помилок. У суперників можна виділити трьох дуже високих хлопців, які нас буквально «задавили» в останньому турі».

На жаль, нам не допоможуть Ігор Мацібора, який отримав травму на останньому тренуванні, та Максим Фесун, який травмувався в останньому турі. Він буде відновлюватися та готуватися до фіналу пл 2006 році, - каже Василь Івлєв.

Зазначимо, що майбутній суперник «Мавп» фінішував на 2 сходинці у групі Б. У своєму пасиві команда має лише 1 поразку при 6 виграних матчах.

Гра проти МК ДЮСШ-7 розпочнеться завтра о 14.00.