13 січня 2018    Суперліга Парі Матч, 17-й тур
72:87

"Мавпи"-05 виграли перший матч у протистоянні за 5 місце

«Черкаські Мавпи»-05 виграли перший поєдинок із міні-серії за 5 місце у розіграші ВЮБЛ.

Сьогодні в Харкові команда Василя Івлєва у напруженому поєдинку здолала ОСДЮШОР з Рівного 53:51.

На першу перерву черкащани пішли, виграючи 8 очок, у другій чверті максимальна перевага «Мавп» сягала 11 балів. У третій десятихвилинці рівничани змогли наздогнати, але черкасці знову вирвалися вперед. Кінцівка зустрічі була вкрай напруженою і нервовою, проте підопічні Івлєва таки довели гру до перемоги.

«Мавпи» значно краще влучали двоочкові кидки – 40% проти 28 %, краще виконували штрафні та допустили менше втрат.

18 очок черкащанкам приніс Нікіта Гречуха, 10 - Гліб Буравський, ще по 8 у Резуна та Зубенка.

Завтра «Черкаські Мавпи» у матчі за 5 місце зіграють проти дніпровського СДЮСШОР-5 , який сьогодні переграв СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.