15 листопада 2017    Кубок України, 1/8 фіналу
93:69

Михайлюк та Лейкерс у баскетбольному трилері вийшли у фінал Літньої ліги НБА

Черкасець Святослав Михайлюк встановив новий рекорд результативності у своїй заокеанській кар'єрі, а Лейкерс у другому овертаймі проти Клівленду вийшли до фіналу Літньої ліги НБА.

Святослав Михайлюк - 33 хвилини, 31 бал ( 6/9 двоочкові, 6/11 триочкові, 1/2 штрафні), 4 підбирання, 1 передача, 1 перехоплення при трьох фолах та втратах.

Розпочався матч з неймовірної активності від українського захисника - Святослав за стартові 7 хвилин вколотив 4/4 триочкових та загалом набрав 14 очок, що забезпечило його команді певну перевагу. Після цього весь основний час команди не відпускали одне одну на відстань більшу ніж декілька очок. За рахунку 96:95 Михайлюк забив важкі два з відхиленням та забезпечив своїй команді +3 за 32 секунди до фінальної сирени, проте 8 номер драфту 2018 Колін Секстон відповів власним триочковим та перевів гру в овертайм.

Перша двохвилинка сильнішого також не виявила, тож всі питання вирішувалися в другому овертаймі, де міцнішими нерви виявилися в озерних.

112:109 і Лейкерс вперше в історії мають шанс виграти Літню лігу НБА двічі поспіль.