13 січня 2018    Суперліга Парі Матч, 17-й тур
72:87

Черкаські Мавпи поступились Запоріжжю

Черкаські Мавпи в драматичному матчі програли Запоріжжю.

Наша команда була в ролі наздоганяючих впродвож всього матчу, проте за останні 120 секунд підопічні Максима Міхельсона ледь не наздогнали суперника.

Хід гри:

Команди на паркеті розпочали зі швидкого та дещо сумбурного баскетболу. Більше ніж дві хвилини знадобилося баскетболістам задля того аби відкрити рахунок у грі.  Зробив це влучним дальнім снайпер запоріжців – Холтон, який після цього здобув всі стартові 11 балів для своєї команди, влучивши при цьому три дальні спроби поспіль. В Черкаських Мавп гру на себе взяв бігмен – Крістофер Коуклі, який ефективно працював під кільцем суперника та не давав команді Плєханова здійснити відчутний ривок.

Друга чверть розпочалася з ефектного данку від Івана Ткаченко, проте після цього Запоріжжя перехопило ініціативу до своїх рук і в середині періоду саме гравці в зеленій формі мали двозначну перевагу в рахунку. Перед сиреною команда Максима Міхельсона зуміла дещо скоротити відставання від суперника зусиллями своїх лідерів, проте заключне слово в першій половині гри лишилось за гостями – Станіслав Овдєєнко відправив команди в роздягальню своїм дальнім пострілом та збільшив перевагу команди до 7 балів – 41:48.

Друга половина гри розпочалася з ривку Мавп, які зусиллями Ткаченка та Коуклі змогли скоротити різницю та навіть вперше за матч вийти вперед після вдалих штрафних кидків від капітана господарів. До завершення чверті в ПС “Будівельник” тривали гойдалки, коли команди по черзі виходили вперед.

Все мало вирішитись в заключній десятихвилинці.

Команда Валерія Плеханова краще розпочала останню чверть і вже в середині десятихвилинки перевага гостей складала 13 очок.

Проте, Черкаські Мавпи ледь не зробили неймовірне. Програючи за 2 хвилини до завершення зустрічі -13 команда Максима Міхельсона зуміла скоротити відставання до 1 балу за рахунок неймовірних зусиль від Янга та Кольченка та Чумакова, проте останній кидок, який міг би перевести гру в овертайм капітан Мавп не влучив. 88:91 – перемога Запоріжжя.