04 березня 2018    Суперліга Парі Матч, 25-й тур

Є перемога! На виїзді Мавпи обіграли Запоріжжя

По-чемпіонськи!!!

Мавпи перемогли поточного лідера чемпіонату - БК "Запоріжжя" з рахунком 90:93.
Браво команда, браво тренер.
Не надто вдало розпочавши гру черкасці зуміли повернутися в другій чверті та дати бій команді Валерія Плеханова!
Холоднокровно, впевнено та яскраво - все це про наших Чемпіонів сьогодні!

Перша чверть повністю залишилась за господарями. Запоріжці спокійно набирали свої очки в нападі та мали перевагу на щитах, у той час як Мавпи більше боролися з собою ніж із суперником, припустившись 10 втрат вже за стартову чверть і отримавши двозначний дефіцит ще в середені десятихвилинки.

Але у другій чверті черкаському колективу вдалося перевернути все з ніг на голову. Команда Максима Міхельсона зробила ривок 17:5, головними ініциаторами якого стали Кольченко та Янг. Черкасці додали у захисті і вже змушували помилятись запоріжців. Підопічні Валерія Плеханова розгубили перевагу і на велику перерву пішли за одного очка відставання.

У третій чверті була рівна боротьба та мало захисту — на двох суперники набрали 60 балів, розділивши очковий доробок навпіл. У господарів хороший відрізок у нападі провів Трент, який набрав 11 очок за десятихвилинку. Але вчасна відповідь Ткаченка, який набрав 5 очок поспіль, та результативний прохід Янга дозволили Мавпам перед заключним 10-хвилинним відрізком гри отримати символічне одне очко переваги.

Запоріжці мали невеличкий відрив під час першої частини заключної чверті, однак Мавпи вкотре в цьому матчі зуміли дістати суперника. Ключовими стали влучні триочкові від Арнетта та Янга, які дали гостям 6 очок відриву за дві хвилини до кінця матчу. Кондарков намагався врятувати господарів, влучивши дальній, однак Коуклі один в один обіграв Хілла під кошиком, а Янг влучив обидва штрафних, поставивши крапку в цій грі.

Черкаські Мавпи перервали серію з 5 поразок поспіль в Суперлізі Парі-Матч і взяли реванш у Запоріжжя, вигравши виїзний матч з рахунком 93:90.

Запоріжжя — Черкаські Мавпи 90:93 (26:16, 14:25, 30:30, 20:22)

Запоріжжя: Холтон 17 + 8 передач, Пресслі 16 + 7 підбирань + 4 перехоплення + 2 блок-шота, Хілл 15 + 11 підбирань + 2 передачі + 2 блок-шота, Кондраков 12 + 3 підбирання + 3 передачі - 3 втрати, Тарасенко 2 — старт, Трент 16 + 6 підбирань — 4 втрати + 2 перехоплення, Мироненко 12 + 5 підбирань + 3 передачі — 3 втрати, Овдеєнко 0, Теряник 0

Черкаські Мавпи: Янг 20 + 6 передач + 5 перехоплень + 4 підбирання - 5 втрат, Кольченко 13 + 5 передач — 4 втрати, Скапінцев 5 + 4 підбирання, Чумаков 4 + 5 підбирань, Воєвода 0 — старт, Коуклі 18 + 8 підбирань — 3 втрати, Арнетт 15 + 6 підбирань + 5 передач, Ткаченко 11 + 6 підбирань + 3 блок-шоти + 2 перехоплення, Отверченко 5 + 3 підбирання + 3 передачі, Бояркін 2, Руслов 0, Сергеєв 0