Кольченко став тренером для вихованці в баскетбольної школи “Черкаських Мавп”

 

    Кожного тижня “Черкаські Мавпи” проводять близько п’яти-шести майстер-класів. Переважно заняття проходять для черкаських школярів. Більшість з них відбувається у форматі просвітницької місії та спілкуванням з дітьми.
   Днями черкасці провели зустріч дещо іншого формату. Це було повноцінне баскетбольне тренування. Лідери “Черкаських Мавп” завітали у гості до тренувального табору баскетбольної школи клубу. Тут Олександра Кольченка та Кріса Коуклі не потрібно представляти. 12-річні хлопці, які виступають у команді “Черкаські Мавпи-06”, не пропускають жодного матчу головної команди клубу.
 

   Тренуються «Черкаські Мавпи-06»  у залі черкаської гімназії №9. Хлопці уже виступають у юнацькому чемпіонаті України і з нетерпінням чекали у гості чемпіонів України. За словами тренера –  Євгена Ткаченка іменитих гостей тут очікують ще зі старту сезону. Однак присвятити близько двох годин тренувального часу черкасці змогли уже після того, як припинили виступи у Єврокубках.

 

Євген Ткаченко, головний тренер БК “Черкаські Мавпи-06”: “Для цих хлопців контакт з відомими гравцями – це зайва мотивація. Вони слухають поради діючих гравців з подвійною увагою, виконують їхні настанови з додатковою самовіддачею. Я впевнений, що це тренування хлопці запам’ятають на довго, розповідатимуть друзям та говоритимуть знайомим”.

 

  Майже дві години клопіткої тренерської роботи провели Кольченко та Коуклі. На цей час вони стали справжніми тренерами. Особливо вкладався капітан “Черкаських Мавп”. Інформативно, авторитетно та часто навіть емоційно – так MVP минулорічної Суперліги Парі-Матч показував головні баскетбольні елементи. Окрім індивідуальної роботи багато говорили про тактику та відпрацьовували командні взаємодії.

 

   Наприкінці тренування Кріс Коуклі та Олександр Кольченко запросили уже своїх друзів на найближчий та інтригуючий матч “Черкаських Мавп” проти “Дніпра”. Нагадаємо повторення фіналу минулогочної Суперліги Парі-Матч відбудеться у черкаському ПС “Будівельник” уже найближчого четверга, 6-го грудня “Мавпи” приймають “Дніпро”. Квитки тут!