29 березня 2018    Суперліга Парі Матч, 1/4
128:89

«Мавпи»-04 привезли одну перемогу з Чорткова

«Черкаські Мавпи» 2004-го року народження зіграли 4 поєдинки в рамках чергового туру ВЮБЛ. Всі ігри відбувалися в місті Чортків.

Підопічні Олександра Лашко стартували із поразки від ОСДЮСШОР з Рівного. Команди рівно розпочали гру, але черкащани провалили другу чверть і далі не змогли наздогнати свого суперника – 73:89.

По 15 очок черкащанам принесли Кіріл Прокопенко та Максим Грицьков.

Наступного дня «Мавпи» поступилися господарям майданчика із «Кристала» 67:92. Знову гра на початку була доволі рівною, на велику перерву команди пішли за переваги господарів у +8. У другій половині зустрічі «Кристал» дотиснув гостей.

Найрезультативнішим у складі «Мавп» став Іван Краснощока – 15 очок, 14 у Івана Кригіна.

На третій день черкащани нарешті здобули перемогу, розгромивши збірну Хмельницької області 77:58.

У останній ігровий день «Мавпи» поступилися столичному СДЮСШОР-16 77:107.

Найрезультативнішим із 21 очком став Назар Холод.

Нагадаємо, 1-4 листопада «Черкаські Мавпи» 2004-го року народження зіграли в Києві 4 матчі чергового туру ВЮБЛ. Підопічним Олександра Лашко вдалося привезти із столиці 2 перемоги.

Олександр Лашко, тренер команди:

«Тур, як показали ігри, виявився провальним. Привезли одну перемогу з чотирьох ігор. Як кажуть: матчі виграють гравці, а програє тренер. Тож, не знімаю із себе навіть 1% провини.

Зараз у команди просто неймовірний ігровий спад. На тренуваннях у нас виходить агресивно захищатися, швидко переходити від захисту в напад, боротися, чіплятися за м'яч. З настанням гри - все це пропадає.

Друге коло починаємо вдома, і ми просто зобов'язані ламати своє ставлення, розуміння і взаємодії для досягнення необхідного нам результату. Сподіваюся, всі будуть здорові і готові довести, що не дарма взули кросівки і взяли баскетбольний м'яч в руки!»

Ігри наступного туру «Черкаські Мавпи»-04 зіграють 13-17 грудня.