08 грудня 2018    Суперліга Парі Матч, 9

Черкаські Мавпи у результативному матчі поступилися Запоріжжю

«Черкаські Мавпи» – «Запоріжжя» 98:105 (25:29, 18:15, 26:23, 29:38)

ЧМ: Коуклі – 25+12 підбирань; Отверченко – 11+7 підбирань; Кольченко - 22.
З: Трент - 39 + 6 ; Холтон -16+6.
Статистика матчу

Хід матчу

Баскетболісти «Запоріжжя» швидко повели вперед в рахунку. Гості, зусиллями Майкла Холтона і Юрія Кондракова здійснили непоганий заділ для запоріжжя. Протягом усієї першої чверті запорожани мали лідерство від 2 до 5-ти очок. У певний момент Кріс Коуклі та Брендон Янг дістали суперника. Захисник за всю першу чверть віддав шість результативних передач, а Кріс потішив кидками у трисекундній зоні. До кінця чверті гості відірвалися на відстань 8-ми очок. Та ненадовго.

Вже у другій половині пішла більш рівна гра. «Мавпи» продовжували грати більш командно. Неабияк розігрався Руслан Отверченко, котрий у середині чверті поцілив кілька триочкових поспіль. Гравці «Запоріжжя» відповідали на це дальніми спробами від Мироненка та проходами Трента. Як наслідок, ніхто комфортну перевагу так і не заробив – 43:44.

Третя 10-хвилинка суттєвих змін в перебіг поєдинку не внесла. Команди продовжували обмін випадами. Підсумком такого обміну стала двоочкова перевага в рахунку Мавп перед заключною чвертю.

Втім уже на початку заключної частини матчу зусиллями Трента та Хіла запоріжці вийшли вперед на 8 очок. Гості з усіх сил намагалися не віддавати більше перевагу. Втім за шаленої підтримки трибун господарі невпинно скорочували відставання. Результативна атака Коуклі зменшила різницю до двох очок у середині заключної чверті. Ця мала дистанція виявилася надто складною для подолання. Мавпи кілька разів підбиралися до рівноваги, та гості знову і знову йшли вперед. За кілька хвилин до кінця ігрового часу два поспіль влучних триочкових Мироненка, здавалося, відправили господарів у нок-даун. Максим Міхельсон відразу зреагував тайм-аутом. Однак врятувати поєдинок так і не вдалося.

Запоріжжя здобуло 10-ту перемогу в чемпіонаті України, повернувшись на вершину турнірної таблиці.

Герої матчу
У гостей найкращим став американець Малік Трент його 39 очок стали новим рекордом результативності в Суперлізі Парі-Матч. До цього 36 очок за поєдинок набирали його одноклубник Майк Холтон та Станіслав Тимофеєнко з Дніпра. Трент до того ж реалізував 5 з 6 триочкових.