31 жовтня 2018    Europe Cup, 3 тур
90:64

"Черкаські Мавпи" здобувають важливу перемогу над "Миколаєвом"

Є перемога! “Черкаські Мавпи” ефектно виграють у результативній грі проти “Миколаєва” – 101:94.

Неймовірно важлива перемога виглядає, як ковток свіжого повітря для чемпіонів. Далі буде більше, виримо! Сьогодні перемога за рахунок нападу, лише у заключному періоді наша команда здобула 35 очок! Черговий сильний матч від Брендона Янга  - 25 очок та 5 передач.

Команди провели рівну та результативну першу половину. Господарі левову долю очок набирали, атакуючи з трисекудної, набравши до великої преерви 30 балів з 48 саме з фарби. Миколаївці, в свою чергу, мали перевагу на щитах, за рахунок чого набирали більше очок другого шансу, але 9 втрат за першу половину не дозволили команді Віталія Чернія виграти відрізок до великої перерви.

У третій чверті команди обмінялися ривками: спочатку Мавпи відірвалися на 10-очкову дистанцію, після чого вдалий відрізок провели гості, які вирівняли рахунок перед заключною чвертю, у якій доля матчу і вирішувалась.

Ключовий відрізок матчу краще провели господарі, які, набравши 36 очок за заключну чверть, зуміли усе ж таки дотиснути корабелів і вперше в сезоні перемогти вдома. Команда Максима Міхельсона перервала серію з п’яти поспіль поразок, перемігши Миколаїв з рахунком 101:94.

У кінцівці вів за собою черкасців розігруючий Брендон Янг, який став найкращим гравцем матчу: в активі американця 26 очок (8/11 двоочкових, 2/3 триочкових, 4/5 штрафних), 5 передач, 2 підбирання та 1 перехоплення (РЕ +30). У гостей відмінно у гру з лави увійшов Сергій Попов, який набрав 24 очка (4/7 двоочкових, 2/4 триочкових, 10/10 штрафних), зробив 8 передач та 1 перехоплення (РЕ +28).

Мавпи, які здобули лише свою третю перемогу в сезоні, свій наступний матч проведуть 18 січня на виїзді проти Хіміка, а Миколаїв 17 січня зіграє проти харківського Політехніка в Южному.

"Черкаські Мавпи" - "Миколаїв" 101:94 (26:25; 22:20; 18:23; 35:26)

"ЧМ": Янг 26 оч, 5 рп; Коуклі 18 оч, 5 під; Ткаченко 15 оч, 8 під.