07 лютого 2019    Суперліга Парі Матч, 18
87:96

Черкаські Мавпи-2 розібралися із Говерлою

Дублери "Черкаських Мавп" здолали івано-франківську "Говерлу"! Підопічні Едуарда Скрипця провели потужний перший матч Вищої ліги.

Черкаські баскетболісти з перших хвилин на рівних грали із міцним суперником. Проти "Говерли" дублюючий склад підсилився одразу кількома гравцями основи. Воєвода, Руслов і Скапінцев додали "Мавпам-2" і міці, і впевненості. Після рівної першої чверті підопічні Едуарда Скрипця почали поступово додавати.

Черкаські баскетболісти приголомшують суперника у другій та третій чвертях та відриваються на 20-очкову дистанцію! Найбільше "Говерлі" докучав Нікіта Воєвода. Наш снайпер поцілив 8 триочкових у матчі і здобув 30 очок!

У заключній чверті гості дещо підтягнулися в рахунку, але свого "Мавпи" вже не відпустили. 78:67 - впевнена перемога!

"Черкаські Мавпи-2" - "Говерла" - 78:67 (16:15, 23:14, 27:16, 12:22)