13 лютого 2018    Суперліга Парі Матч, 22-й тур
96:76

«Черкаські Мавпи-2» завершили перший етап Вищої ліги

У Києві підопічні Едуарда Скрипця обмінялися перемогами із дублерами «Київ-Баскета».

«Черкаські Мавпи-2» чинили гідний опір супернику у першому матчі. Черкаські баскетболісти задали хороший темп киянам і виграли першу чверть. Однак поступово «Київ-Баскет-2» вирівняли гру. Протягом більшої частини матчу суперники не відпускали один одного в рахунку. Хорошу дуель між собою провели Кирило Подковиров та Нікіта Руслов.

Лідер киян здобув 24 очка, 14 підбирань та віддав 6 передач, а Нікіта Руслов набрав 25 балів, додавши до цього 12 підбирань та віддав 9 передач. Гаряча боротьба мыж командами призвела до нічийного рахунку. Втім в овертаймі «Мавпи-2» здобули перемогу з рахунком 87:84.

Втім зачепитися за перемогу у другому матчі черкасцям не вдалося. Без Нікіти Руслова «Мавпи-2» втратили гостроту в атаці, чим скористався суперник й переміг із більш комфортною перевагою – 74:59.

Попри поразку у другому матчі, «Черкаські Мавпи-2» випередили «Київ-Баскет-2» й фінішували на шостому місці у своїй групі. В активі черкасців 11 перемог та 21 поразка. Тепер «Мавпи-2» очікують на матчі другого етапу, де зіграють командами групи А.

«Київ-Баскет-2» – «Черкаські Мавпи-2» – 84:87 (23:27, 19:15, 20:18, 15:17, 7:10)