04 березня 2018    Суперліга Парі Матч, 25-й тур
75:96

Черкаські Мавпи-2 програли останній матч сезону

У Кропивницькому дублери поступилися "Золотому Веку" й посіли 12-те місце за підсумками цьогорічного чемпіонату.

Заключний матч Вищої ліги "Черкаські Мавпи-2" провели у Кропивницькому. Після перемоги кількатижневої давнини, черкасці їхали закріплювати свою перевагу (+5 очок). Однак баскетболісти "Золотого Веку" з перших хвилин заволоділи ініціативою і тримали її протягом усього матчу.

У певний момент перевага "Золотого Веку" сягала більше 20-ти очок. Але Мавпи" зуміли дещо відіграти відставання, але сподіватися на перемогу у матчі не довелося. Заключний період черкасці зуміли виграти, втім кропивничани перемогли із комфортнішою перевагою - 98:84. "Золотий Век" виграє двоматчеву дуель і посідає 11-те місце за підсумками сезону.

Тоді як "Черкаські Мавпи-2" фінішують на 12-й позиції.

"Золотий Век" - "Черкаські Мавпи-2" - 98:84 (26:17, 23:25, 29:19, 20:23)
ЧМ: Руслов - 21+8 підбирань; Романовський - 21+5 підбирань; Бондаренко - 18+6 підбирань, 4 передачі.