06 грудня 2018    Суперліга Парі Матч, 8
89:91

Анонс матчів баскетбольної школи

Чвертьфінальні матчі юнаків, домашній тур дівчат та виїзд у найменших. Таким буде черговий тиждень для вихованців "Черкаських Мавп".

14-17 квітня. Одеса. ВЮБЛ-2008.
"Черкаські Мавпи-08" грають чотири матчі із міцними одеськими командами. Підопічні Максима Міхельсона і Василя Івлєва міряються силами із СДЮСШОР 2 ім. Б.Літвака та ОБШ ім. Бєлостєнного. Вирішальний етап чемпіонату, важливі матчі у боротьбі за краще положення перед фінальним туром.

15-16 квітня. Черкаси. ВЮБЛ-2007 (дівчата)
Дещо перенісся в часі домашній тур наших дівчат. Підопічні Наталії Євтушевської відіграли один матч проти команди Чернівців, в якому поступилися в одне очко (36:37). Інший суперник - команда Рівненщина не з'явилася на тур, тому "Венето-Черкаси" здобули дві технічні перемоги. Заключна гра туру знову з Чернівцями.

21 квітня. Черкаси. ВЮБЛ-2005
Чвертьфінальна гра ВЮБЛ проти команди ЗОДЮСШ (Ужгород). Друга гра відбудеться у Черкасах. 11-го квітня "Мавпи-05" поступилися із великим рахунком супернику (41:81). Вдома спробують взяти реванш.

21 квітня. Черкаси. ВЮБЛ-2004
Команда Олександра Лашко також проводить матч-відповідь чвертьфіналу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. "Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР" у першій грі поступилися столичному колективу СДЮСШОР-16 (47:84). Сподіваємося, вдома команда зможе нав'язати боротьбу суперникові.

22 квітня. Черкаси. ВЮБЛ-2006
"Черкаські Мавпи-06" грають півфінал чемпіонату України проти "Вовченят" (Київ). Надважлива гра команди Євгенія Ткаченка стартує о 14-й годині!