10 листопада 2018    Суперліга Парі Матч, 6
96:98

ЧНУ у двох овертаймах здолав Національний університет кораблебудування

У Черкасах продовжується фінальний етап Студенстської басктебольної ліги України у групі Б. Сьогодні команда Черкаського національного університету зустрічалася із колективом Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Після напруженого матчу з КПІ на черкаських басктеболістів чекав знову суперскладне протистояння. Команди з першої чверті влаштували неабиякі гонки в рахунку. Спочатку команда із Миколаєва вийшла вперед, одна ще до кінця першої чверті черкасці відіграли 5-очкове відставання та самі пішли у відрив на відстань 10-ти балів - 29:19.

Однак розвинути успіх Бояркін і компанія не зуміли. Вже у другій чверті "корабели" повертаються у гру. Тепер гості виграють чверть з рахунком 29:19 й на велику перерву команди пішли без лідера - 48:48.

У другій половині черкасці зробили великий заділ на перемогу. Руслов та Скапінцев влаштували хороший ривок ЧНУ й перед четвертим періодом господарі знову мають комфортну перевагу - 76:60. Але знову втримати цей гандикап гравці ЧНУ не змогли. "Корабели" фактично відіграли все відставання. Втім у заключні секунди черкасці все ще мали два бали переваги, однак кидок Вадима Заплотинського перевів гру в овертайм. У додатковий час на майданчику пішла гра очко-в-очко, і врешті баскетболісти ЧНУ дотиснули суперника. Вирішальним став триочковий від Ігоря Бояркіна за 40 секунд до фінальної сирени. Решту часу черкасці добре відзахищалися й втримали мінімальну перевагу - 109:108.

Відзначимо тотальне домінування у матчі Дмитра Скапінцева. На рахунку центрового "Черкаських Мавп" 31 очок, 20 підбирань, 4 передачі та 3 блок-шоти!

ЧНУ - НУК - 109:108 ОТ (29:19, 19:29, 28:12, 13:29, 13:13, 7:6)
ЧНУ: Скапінцев 31+20 підбирань, 4 передачі та 3 блок-шоти; Бояркін - 29+6 підбирань, 11 передач, 4 перехоплення; Руслов - 22+11 підбирань, 6 передач.
Статистика матчу

Таким чином, завдяки цій перемозі ЧНУ вийшов до Фіналу чотирьох СБЛУ. Завтра о 12:30 команда відіграє третій матч із командою "Львівська Політехніка".

В іншому матчі дня Харківський політехнічний інститут переграв "Львівську Політехніку" - 88:80.