12 січня 2019    Суперліга Парі Матч, 13
101:94

ЧНУ перемагає Львівську Політехніку й впевнено крокує до Фіналу чотирьох СБЛУ

Черкаські студенти здобули третю перемогу у фінальному етапі Студентської баскетбольної ліги України. Гравці "Мавп" у складі ЧНУ переграли "Львівську Політехніку" і посіли перше місце у своїй групі чемпіонату.

У заключний день у Черкасах визначали останнього учасника Фіналу чотирьох СБЛУ. ЧНУ ще вчора забезпечили собі місце. За останню путівку сперечалися студенти Харківського політехнічного інституту та Національного університету кораблебудування. Миколаївські баскетболісти впевненіше відіграли й здобули перемогу - 78:68.

В останньому матчі гравці ЧНУ випробували на міцність "Львівську Політехніку". Як і попередні два матчі фінального етапу, і цього разу видалася напружена гра. Гості досить переконливо виграли першу чверть. Незважаючи на домінування Дмитра Скапінцева на щитах, львів'яни використовували свої моменти й з гарною частотою влучали триочкові. Тому підопічні Ярослава Зубрицького втримали свою перевагу у 8 очок до великої перерви - 50:42.

Однак у третій чверті черкасці приголомшують свого суперника ривком. Бояркін та Воєвода поцілили кілька надважливих триочкових, Скапінцев знаходив своє під кошиком і ЧНУ миттєво відіграли відставання, а до кінця періоду вже вийшли вперед - 74:68.

У заключному періоді на майданчику вже був рівний баскетбол, львів'яни наздоганяли, але гравці ЧНУ вчасно повератали собі лідерство і в підсумку довели гру до перемоги - 97:93. Це вже третій успіх ЧНУ у фінальному етапі, наша команда посідає перше місце у групі Б й виходить до Фіналу чотирьох СБЛУ.

Відзначиму яскравий матч Нікіти Руслова, якому до тріпл-даблу не вистачило однієї передачі! Гравець "Черкаських Мавп" завершив зустріч зі статистичною лінійкою - 20 очок, 14 підбирань, 9 передач, 3 перехоплення.

ЧНУ - "Львівська Політехніка" - 97:93 (18:26, 24:24, 32:18, 23:25)
ЧНУ: Руслов - 20+14 підб, 9 пер; Воєвода - 19; Скапінцев - 16+14 підб; Бояркін - 16+8 пер; Нагорний - 11+3 пер.