12 січня 2019    Суперліга Парі Матч, 13
101:94

Черкаські Мавпи поступились чемпіону Лівану

Команда Максима Міхельсона з рахунком 84:78 поступилась
Al Riyadi у третій грі на міжнародному турнірі у Лівані. Українська команда змогла нав’язати боротьбу сво
їм суперникам, проте на останніх хвилинах чемпіони Лівану виявились сильнішимиза українську команду.

Черкаські Мавпи зі стартових хвилин гри пропустили ривок суперників 14:4, і лише після цих цифр на табло у Лівані команда Міхельсона зуміла ввімкнутися в боротьбу у матчі. Проте, першу десятихвилинку врятувати аж ніяк не вдалося – 30:14.

В другому періоді Черкаські Мавпи почали демонструвати набагато якісніший баскетбол, завдяки якому різниця в рахунку швидко почала танути і вже за 2 хвилини до кінця чверті різниця в рахунку становила лише три бали. Зрівняти рахунок Мавпи у цій десятихвилинці не зуміли, проте за провалену першу чверть реабілітувалися сповна – 42:38.

Третій період команди зіграли практично рівно, проте Ріяді все ж зуміли дещо збільшити перевагу в рахунку перед заключною, вирішальною десятихвилинкою матчу.

В останній десятихвилинці черкасці лишились без двох ключових гравців задньої лінії: капітана Кольченка, який сів на лавку через перебір фолів, та без Сергія Попова, який не зміг продовжити гру після ушкодження.

В підсумку всімох черкаська команда вчергове нав’язала боротьбу господарям паркету, але сил переломити хід поєинку у наших хлопців забракло. 84:78 – поразка Мавп.

Товариський турнір
Ліван, Бейрут
14 вересня
Al Riyadi – Черкаські Мавпи – 84:78( 30:14, 12:24, 19:15, 23:25)
«ЧМ»: Беліков – 24 очки; Кольченко – 2 очки; Райт – 10 очок, 9 підбирань; Попов – 9 очок, 5 підбирань; Бондаренко – 2 очки; Хаджифейзович – 18 очок, 5 підбирань; Воєвода – 3 очки; Ейрінгтон – 10 очок, 5 підбирань, 6 передач, 3 перехоплення.
Статистика матчу

Нагадаємо, що Черкаські Мавпи вже відкрили продаж абонементів на наступний сезону в Суперлізі Парі-Матч. Ознайомитися з цінами та придбати власну перепустку на всі матчі команди можна за посиланням.