Черкаські Мавпи-2 здобули другу перемогу в сезоні

Дублери "Черкаських Мавп" на власному паркеті переграли івано-франківську "Говерлу". Перший матч туру Вищої ліги завершився з рахунком 83:78.


Зі старту матчу баскетболісти "Говерли" доводять, що легкої прогулянки для черкасців цього дня не буде. Суперники запропонували один одному швидкий баскетбол із великою кількістю кидків. Спочатку команди йшли рівно, але поступово івано-франківці почали справно підбирати після промахів "Мавп" і розганяти свої атаки. Як результат, у першій чверті та у другій "Говерла" пішла вперед і лише нарощувала свою перевагу. Так, у другій чверті гандикап "Говерли" сягав 20-ти очок!


Втім у другій половині "Мавпи" зібралися з силами. Суттєво гру дублюючої команди підсилили гравці основи Нагорний, Сергеєв та Бондаренко. Останній традиційно став головною рушійною силою команди на обох боках майданчика. Олег завів команду у потрібний момент, згодом його запал підтримав Владислав Мельник, котрий реалізовував кидки як з під-кільця, так і здалеку. 


Як результат, потужний ривок "Мавп" у другій половині матчу дозволив команді не лише відігратися, а й вийти вперед і втримати свою перемогу. 83:78 - друга перемога "Мавп-2" у сезоні.


"Черкаські Мавпи-2" - "Говерла" - 83:78 (20:28, 15:23, 22:9, 26:18)
ЧМ: Бондаренко - 22+11 підбирань, 8 передач; Мельник - 21+3 підбирання; Нагорний - 9+5 передач.
Статистика матчу

Завтра о 18:00 "Черкаські Мавпи-2" та "Говерла" зіграють ще раз. Приходьте!