20 вересня 2018    Europe Cup
63:83

Черкаські Мавпи програли чинним чемпіонам

Команда Віталія Степановського на виїзді перемогла Черкаські Мавпи Максима Міхельсона. Обидві команди були варті перемоги, проте господарі не забили дуже багато власних спроб, чим сповна скористалися гості.

Обидві команди розпочали гру з активної роботи на власних сторонах майданику, відповідно перші бали були набрані лише на другій хвилині гри – влучним був черкасець Беліков, який реалізував кидок із середньої дистанції. Після цього в кошик Хіміка прилетіла гармата від Попова і рахунок став 5:0.

Войналович і Югба були не згодні із таким стартом матчу і швидко 4 бали відставання відіграли, ну а в середині чверті Вільямс вивів свою команду вперед вперше у грі. Надалі на паркеті точилась рівна боротьба: Мавпи намагалися застосовувати високий пресинг, який приносив свої плоди, проте, свої ж кидки команда Міхельсона влучала не надто часто. Завдяки цьому гості зуміли в кінцівці матчу реалізувати міні-ривок на піти на першу перерву з перевагою у 5 пунктів – 14:19.

В другій чверті Мавпи зуміли покращити % влучань, а у Хіміка, в свою чергу, прокинувся Салліван, який за 10 хвилин набрав 12 балів і не дозволив гравцям з Черкас перевернути хід матчу. Мавпи скоротили відставання, проте перевага все ще була за Хіміком – 37:39.

Друга половина матчу розпочалася із перформансу Белікова, який двічі поспіль був точним та вивів свою команду вперед. На цьому гравці Мавп не зупинилися та поступово розвивали власну перевагу в рахунку. Після штрафних від Хаджифейзовича за 2 хвилини до завершення 3 чверті різниця складала вже 7 балів на корить черкасців, але Салліван, Джонс та Горобченко зуміли скоротити відставання до мінімуму перед вирішальною чвертю.

В заключні десять хвилин вдача була на стороні гостей: Хімік відразу захопив лідерство, а Мавпи, хоча і демонстрували хороший захист, ніяк не могли влучити в кошик суперника.

Іван Ткаченко за 3 секунди до завершення гри подарував своєму клубові примарний шанс на порятунок своєю трьохою, але в наступному епізоді Беліков отримав другий неспортивний та не залишив шансів для свого клубу.

74:81 – перемога Хіміка.