Черкаські Мавпи мінімально поступилися Харківським Соколам

«Черкаські Мавпи» стартували у новому сезону. На виїзді підопічні Максима Міхельсона з мінімальною різницею поступилися «Харківським Соколам» - 70:69.

Черкасці почали гру максимально жваво. Незважаючи на вкрай обмежений склад підопічні Максима Міхельсона приголомшили суперника у стартові хвилин. Дмитро Скапінцев на початку матчу господарював на щитах і здобув перші очки команди в сезоні. Його своїм триочковим підтримав Святослав Товкач. Новачок «Мавп» ще рік тому грав у Першій лізі, а сьогодні здобув перші очки в кар’єрі в елітному дивізіоні. Черкасці продовжили тиснути на суперника, зусиллями Олександра Кобця команда за 5 хвилин матчу мала перевагу у 10 очок! Втім поступово господарі підтягнулися в рахунку і зуміли дещо відігратися. 17:20 після першої чверті.

Практично весь другий період «Мавпи» лідирували. Втім до кінця чверті харків’яни таки зуміли наздогнати і навіть вийти вперед. Результативна гра від Графа допомогла в цьому. Але на його дії своїм триочковим відповів Сергій Попов і знову вивів черкасців уперед. На велику перереву таки «Мавпи» пішли у статусі лідера – 29:31.

По-перерві картина гри дуже не змінилася. «Мавпи» поступово то відривалися на відстань 5-ти балів, то підпускали суперника. У «Соколів» гру вели америнські легіонери – Боггс, Граф і Денді. У «Мавп» більше командних взаємодій. Загроза йшла як від Попова, так і від Скапінцева і Кобця. Саме Олександр, який сьогодні був капітаном, своїм триочковим підбив підсумок третій чверті – 51:54!

У заключній чверті в рахунку продовжилися гойдалки. «Мавпи» з огляду на обмежену ротацію і втому основних гравців, зменшили швидкості. «Соколи» ближче до завершення четвертого періоду знову вийшли вперед, та ненадовго. Героєм останніх хвилин став Сеад Хаджифейзович. Боснійський форвард здійснив кілька ключових перехоплень та був корисним в атаці і повернув черкаській команді мінімальне лідерство.

Розв’язка у матчі була вкрай напруженою. За 18 секунд до фінальної сирени Деджуан Граф своїм складним проходом вивів «Соколів» уперед – 70:69 і лишив на атаку «Мавпам» всього 5 очок. Останню атаку розіграти як слід черкасці не зуміли. У підсумку «Мавпи» поступилися з мінімальною різницею.

Харківські Соколи - Черкаські Мавпи - 70:69 (17:20, 12:11, 22:23, 19:15)
Харківські Соколи: Місяць 13 очок + 4 підбирань, Боггс 13 очок + 1 підбирань + 1 передач, Денді 10 очок + 10 підбирань + 1 передач, Тарасенко 4 очок + 2 підбирань + 1 передач, Граф 18 очок 4 + підбирань + 5 передач, Шевченко 2 очок + 5 підбирань, Чумаков 9 очок + 2 підбирань.
Черкаські Мавпи: Хаджифейзович 11 очок + 9 підбирань + 3 передач, Кобець 21 очок + 3 підбирань + 1 передач, Попов 8 очок + 6 підбирань + 2 передач, Скапінцев 14 очок + 6 підбирань + 2 передач, Товкач 11 очок + 6 підбирань + 1 передач.
Статистика

Післяматчевий коментар Максима Міхельсона:

Наступний матч «Черкаські Мавпи» проведуть 10 жовтня проти «Дніпра». Гра з чинним чемпіоном стартує о 14:00.