Черкаські Мавпи програють перший матч другого кола

"Черкаські Мавпи" на власному паркеті поступилися "Дніпру". Чинний чемпіон Суперліги Паріматч за рахунок широкої ротації та вражаючого відсотку влучання здобув перемогу. Гра завершилася з рахунком - 55:74.

Перша десятихвилинка для черкасців пройшла досить добре. Всю чверть "Мавпи" докладали чимало зусиль в захисті, що дало свої результати. "Мавпи" мали лідерство у 6 очок, однак в останній атаці пропустили дальній кидок від Шунделя й програли чверть - 15:16.

Вже у другій чверті гості перебрали гру своїх рук. "Дніпряни" цупко взяли черкасців у захисті, як результат, "Мавпи" за більше ніж 5 хвилин не забили жодного м‘яча, а гості почали відриватися, вигрравши чверть з рахунком 25:34.

У другій половині гості приголомшили "Мавп" своїм ривком. До результативного Шунделя долучився Террелл. Так, гості відірвалися на відстань 20, а згодом і 28-ми очок. Як підсумок, за рахунку 40:66 після третьої чверті, заключна 10-хвилинка перетворилася на формальність.

В останній чверті черкасці не змогли відіграти відставання. Але вдалося трішки його скоротити. Гра була завершена з рахунком 55:74 на користь "Дніпра". Для черкасців це десята поразка в сезоні.

"Черкаські Мавпи" - "Дніпро" - 55:74 (15:16, 10:18, 15:32, 15:8)
Мавпи: Попов (15 + 9 втрат), Ткаченко (2 + 5 підбирань), Конєв (14 + 5 підбирань + 4 втрати), Дзюба (4), Скапінцев (9 + 13 підбирань + 2 блок-шота) — старт; В.Мельник, Бондаренко (5), Отверченко, Сергєєв (6 + 6 підбирань).

Головний тренер: Максим Міхельсон

Дніпро: Дугат (7 + 9 підбирань), Террелл (11 + 3 перехопленя), Глебов (8), Тимофієнко (9), Кравцов (2 + 5 підбирань) — старт; Коломойський (3), Шундель (18), Корнієнко (2 + 7 підбирань), Бобров (9), Санон (5 + 4 передачі), Закурдаєв.
Головний тренер: Денис Журавльов

Детальна статистика.

Далі у "Черкаських Мавп" пауза на матчі збірних. Наступну гру в Суперлізі Паріматч баскетболісти відігають 9-го грудня, на виїзді проти "Київ-Баскета". А до цього, на початку грудня має бути кубкова гра з "Політехніком".