Найменші дівчата із золотом! Венето-Черкаси-07 завершили сезон

Команда дівчат "Венето-Черкаси-07" відіграла заключний матч фінального туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. За підсумками фіналу команда басктебольної школи "Черкаських Мавп" стала чемпіонкою України!

Остання гра фіналу ВЮБЛ була для підопічних Наталії Євтушевської формальністю. Ще вчора наші гравчині переграли команду чернівецької СЗОШ №22 і забезпечили собі золоті медалі! Сьогодні "Венето-Черкаси-07" грали проти команди СДЮСШОР-5 із Дніпра. Цього сезону черкащанкам не вдавалося перемогти дніпрянок.

У фінальному турі "Венето-Черкаси-07" намагалися реваншуватися за минулі поразки. Черкащанки чинили гідний опір супернику у першій половині гри, навіть виграли стартову чверть (19:12). Однак сил на весь матч у нашої команди не вистачило. Дівчата віддали всі сили у попередніх двох матчах. 

У підсумку поразка в останньому матчі - 51:64. Однак це не змінює кінцевого результату в сезоні. "Венето-Черкаси-07" у своєму дебютному сезоні стали чемпіонками Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.

Відзначимо, що лідерка "Венето-Черкаси-07" Кіра Куроп'ятник стала MVP чемпіонату! А Каріна Шевцова увійшла до символічної збірної турніру!

Наталія Євтушевська, головний тренер "Венето-Черкаси-07":
"Дуже задоволена. Ще до старту сезону не вірили, що можемо досягнути такого результату. Налаштовувалися протягом сезону потрапити до фіналу. Не вірилося, що ми стали чемпіонами, я до кінця, поки не отримала кубок, не вірила. Дівчата дуже раді, помітний блиск в очах. Сьогодні зіграли дуже погано, не зібрано. Потрібно багато працювати над нашими помилками. Але в цілому, за рік зробили великий прогрес.
Відзначу Кіру Куроп’ятник. Яка грає за команду Олени Фатнєвої. Вона з самого початку суттєво нам допомагала. Дівчата рівнялися на неї і тягнулися за нею. Поступово всі стали зібранішими і почали ретельніше тренуватися.
Ми задоволені цим сезоном, і горді тим, що представляємо Черкаси на такому рівні. Але після цього потрібно працювати ще серйозніше".

СДЮСШОР-5 - Венето-Черкаси-07 - 64:51 (12:19, 25:8, 15:11, 12:13)
"Венето-Черкаси": Куроп'ятник - 22+14 підб; Шевцова - 14+10 підб; Гибало - 6+4 підб; Дружченко - 4+3 підб; Власенко - 3+3 підб; Левченко - 2.
Статистика матчу

Члени всієї родини "Черкаських Мавп" вітають команду і тренера Наталію Євтушевську з цим результатом!