всього (10)-22-417-2022-2812253716141831887
в середньому20.353.7%35%78.6%1.22.53.71.61.41.80.31.88.7
тренер: Міхельсон

Хід гри

Запоріжці переконливо виграли стартову чверть. Мавпи дещо проспали дебют матчу, провалившись на обох сторонах майданчику. Набравши 12 очок, наша команда пропустила 23. Запорожці відмінно бігли в швидкі відриви, були краще налаштовані на матч з перших хвилин і сповна скористалися невдалим стартом суперників, які просто нічого не могли забити в дебюті.

Все змінилося в другій чверті, причому досить швидко. Мавпи оформили ривок 9:0 і практично нівелювали відставання. Плеханов відреагував своєчасним тайм-аутом, який допоміг запоріжцям перервати вдалий відрізок черкасців, а в заключні п'ять хвилин першої половини господарі зуміли зберегти перевагу, отримавши 5 очок гандикапу перед великою перервою. Варто відзначити 15 очок Щепкіна і 10 - Кольченка, які стали кращими снайперами в своїх командах за підсумками 20 хвилин гри.

У другій половині наша команда остаточно освоїлися у матчі. Збивши темп гри, який нам у першій половині нав'язали господарі, черкащани остаточно заволоділи ініціативою. Черкаський клуб атакував з високим відсотком і, що цікаво, мав солідну перевагу на підбираннях на чужому щиті, незважаючи на номінальну перевагу господарів у габаритах.

Черкасці вийшли в лідери в середині третьої чверті і в подальшому лише нарощували свою перевагу. Запоріжцям не вистачило сил на 40 хвилин, а ривок у дебюті четвертої чверті дозволив Мавпам заволодіти комфортною двузначною перевагою і довести матч до другої виїзної перемоги в рамках першого ігрового тижня 2018 року.