18.03.2024 «Черкаські Мавпи-Дніпро» вперше в сезоні перемогли БК «Запоріжжя»
Олександр Тіщенко повернувся до «Черкаських Мавп-Дніпро»
Черкаські Мавпи уклали угоду до кінця сезону з Олександром Тіщенком (206 см, 1989 р.н.).
17.03.2024
«Черкаські Мавпи-Дніпро» переривають безпрограшну серію БК «Дніпро»
«Черкаські Мавпи-Дніпро» здобули важливу перемогу у матчі з БК "Дніпро". Рахунок гри - 77:70.
14.03.2024
Анонс баблу
Цього тижня «Черкаські Мавпи-Дніпро» відправляються до Києва де з 17 по 19 березня пройдуть матчі заключного баблу регулярного чемпіонату Суперліги Favbet.
12.03.2024
Скапінцев набрав 13 очок в G-Лізі
Вихованець баскетбольної школи «Черкаських Мавп» Дмитро Скапінцев допоміг Вестчестеру здобути перемогу в G-Лізі над Сайт Бей Лейкерс 131:116
08.03.2024
З Міжнародним Жіночим Днем!
Дорогі жінки! З нагоди 8 березня, баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" вітає вас зі святом весни! ​
07.03.2024
Гравці команди «Черкаські Мавпи-Дніпро» долучились до тренувань учасників «Всеукраїнської шкільної ліги пліч-о-пліч»
Ілля Упир та Артур Назаренко провели відкрите тренування для команд фіналістів Білозірської громади перед фіналом другого етапу «Всеукраїнської шкільної ліги пліч-о-пліч» з баскетболу
07.03.2024
Скапінцев набрав 17 очок в G-лізі
В G-лізі Вестчестер в овертаймі програв Лонг-Айленд Нетс 121:126
04.03.2024
Черкасці за кордоном: рекордні хвилини Михайлюка в сезоні, повернення Скапінцева
Цими вихідними поки увага вболівальників була прикута до кубкових змагань, вихованці баскетбольної школи «Черкаські Мавпи» провели чергові матчі за свої іноземні команди.
03.03.2024
Вітаємо іменинника
З Днем Народження, Артур Назаренко!
02.03.2024
«Черкаські Мавпи-Дніпро» здобувають вольову перемогу в матчі проти БК «Кривбас» і виходять до ¼ Кубку
«Черкаські Мавпи-Дніпро» здобули перемогу з рахунком 80:75. А отже завтра, третього березня, на них очікує виступ у чвертьфіналі Кубку України.