Група підтримки

Черлідінг як поєднання танців, акробатики та гімнастики було придумано в США. Роком народження черлідінгу прийнято вважати 1898. С тих пір групи підтримки супроводжують команди з американського футболу, баскетболу та бейсболу, які набули шаленої популярності у США. У 1920 році в черлідінгу з’явилось два нововведення: барабани і дудки. Цікаво, що с самого початку черлідінг був чоловічою справою. Звичайно, тоді він був без танців. Чоловіки підтримували команду різноманітними “кричалками” та синхронними рухами. Згодом, черлідінг став справою красивих, гнучких та пластичних дівчат, студенток американських коледжів. 
 
Черлідінг прийшов у Європу у 70-х роках ХХ століття. Проте, лише у середині 90-х почали проводитись чемпіонати Європи з черлідінгу із заснуванням Європейської асоціації черлідінгу.
 
Всеукраїнську федерацію черлідінгу груп підтримки спортивних команд було зареєстровано у 2004 році. У 2005 році відбувся перший чемпіонат України з черлідінгу. Черкаси були представлені командою черлідерів факультету фізичної культури ЧНУ. У сезоні 2006-2007 танцклуб “Експресія” створив команду підтримки БК “Черкаські Мавпи”. Вже в наступному сезоні Клуб запропонував Євченко Ірині, яка танцювала в “Експресії”, тренувати нову групу дівчат. В результаті було створено молодий та талановитий танцювальний колектив.
 
Зустрічайте, група підтримки БК “Черкаські Мавпи”

  


ОЛЕНА ЗАДУВАЙЛО (помічник хореографа) - З ранніх років я займаюся хореографією, вивчаючи багатогранність її стилів, починаючи від класичної школи балету і закінчуючи черлідингом. Останній напрям мене особливо зацікавив після перегляду фільму про американських черлідирів, їх енергія, складність номерів і масштабність виступів вражала. Відповідно коли я дізналася про створення групи підтримки баскетбольного клубу «Черкаські мавпі» я не могла втратити такий шанс і стала її учасницею. Зараз я вже капітан групи підтримки, помічник тренера, а також завзятий уболівальник нашої баскетбольної команди. А найголовніше це можливість працювати в злагодженому і талановитому колективі, та ділитися своїм досвідом і любов'ю до танцю в «Школі черлідингу і танців Golden Ladies». За межами танцювального майданчика я маю дві вищі освіти і планую займатися науковою діяльністю. Окрім танців і баскетболу люблю подорожувати, спілкуватися з цікавими людьми і успішно реалізовувати себе в нових для мене проектах. Мої життєві пріоритети це в будь-якій ситуація залишатися людиною і не зраджувати своїм принципам.ВІКТОРІЯ КАРАХІМ


  Ще маленькою ,коли мені було 5 рочків батьки відвели мене на спортивні танці,які мали назву "Натхнення".Цьому колективу я присвятила 10 років,від найменшої групи до старшої і отримала хороший досвід.Потім я вирішила себе спробувати в різних напрямках і стилях . І зовсім випадково від своєї мами я дізналась про кастинг групи підтримки "Golden Ladies" , мене відразу не взяли ,і тому я поставила собі ціль ,щоб мене взяли в основну групу .Рік я працювала над собою . І ось добилась свого, я дуже цьому рада - тому що вважаю їх своєю маленькою сім’єю.
  Черлідинг мене дуже зацікавив , я думаю ,що не кожному під силу робити такі трюки та підтримки , як це вміємо ми. В нас сильна команда,дівчата всі доброзичливі та позитивні,і дякую,що в нас є такий чудовий тренер . Навчаюсь в Вищому професійному училищі м.Черкаси на закрійника . Моя мрія - це створити свою творчу майстерню  . У вільний час люблю малювати , читати книги , весело проводити час з друзями , беру участь в творчих проектах  . Мій девіз по життю – «Все в наших руках , тому їх не можна опускати. КАТЕРИНА КАЛІНІЧЕНКО


   
Із самих ранніх років займалася спортивною гімнастикою , виступала на різних змаганнях і в кінцевому рахунку здобула звання Майстра Спорту . Завжди хотіла танцювати і намагалась себе розкрити не в одному танцювальному колективі . До душі прийшла парна акробатика з елементами танцю де я могла показати не тільки свої акробатичні здібності але і танцювальні.Через деякий час мені запропонували стати учасницею групи підтримки і я з великою радістю згодилась.В групі підтримки я себе спробувала в різних стилях танцю і відкрила себе зовсім з іншого боку .Танцюю з дівчатами вже другий рік і дуже рада що стала частиною цієї великої сім'і .Закінчую ЧНУ ім..Б. Хмельницького, треную юних гімнастів в КДЮСШ”Спартак”.Девіз “Той хто хоче знайде можливість,хто не хоче -причину”.
ІНЕСА ПОПАДЕНКО - Моє знайомство з танцями розпочалось ще в дитинстві. Коли я була маленькою, я завжди танцювала, почувши музику. В 7 років батьки відвели мене до циркової студії, де я навчилася робити акробатичні стрибки. Потім я займалася різними видами танців, поєднуючи спортивну гімнастику. Кожен рік - новий колектив. Я шукала щось дійсно цікаве для мене, де я могла розвиватись та вдосконалюватись. Мої пошуки закінчились, коли я дізналась про набір до групи підтримки "Golden Ladies". Я завжди цікавилась таким видом танців як черлідинг. Поєднання спортивного танцю з елементами акробатики нагадує мені шоу. Протягом двох років я займаюся в групі підтримки "Golden Ladies" в теплому та дружньому колективі. Крім танців, я навчаюсь, люблю подорожувати та дізнаватись про щось нове. Мій девіз -" Постійно перемагає той, хто постійно перемагає себе!"
 

ЯНА СЛИЩЕНКО


   Творчість є цілісна органічна властивість людської природи. Вона є необхідна приналежність людського духу. Моє життя сповнене творчістю ще з дитсадка. Оскільки ці завдання вирішуються в дитинстві,  то насамперед, моє прагнення розвиватись в цій сфері, побачили батьки. Тому одного дня відвели мене в гурток спортивного танцю,де я і познайомилась з цим видом творчості.7 років я жила цим колективом,і дякувала батькам що вони дали мені можливість розвиватись саме в цьому напрямку і допомогли відкрити цей загадковий світ танцю. В 15 років я замислилась чим буду займатись надалі. Ще в шкільні роки мені сподобалось моделювати одяг і відтворювати його в реальному житті.

   Для мене це був новий вид творчості,тому після закінчення школи я вирішила вступити до Черкаського художньо-технічного коледжу на факультет Декоративно-прикладного мистецтва на спеціальність дизайн одягу. Поринувши в цю сферу творчості ,я залишила  заняття  танцями  і вже думала ніколи до цього не повертатись.  Моє б життя не було б таке повне,якщо б одного дня я не побачила набір до складу групи підтримки,і знову не повірила б в свої сили. З  черлідингом  я знайома не так багато років,але мені дуже подобається цей вид танцю. Він дає змогу відкрити себе з іншої сторони. В цьому колективі я себе почуваю комфортно та впевнено. Тут я зустріла багато добрих,відкритих творчих людей,які також живуть цією справою та допомагають розвиватись у всіх напрямках сучасного танцю. Тому мій девіз по життю «Не зупиняйся на досягнутому,а прагни більшого». Ніколи не сумнівайся в собі ,а йди тільки вперед!

ЯНА ГОНЧАР - Танець - це не тільки спорт, це спосіб висловлення думок і почуттів. Це спосіб життя, його постійне наповнення.Танець дає свободу і не залишає жодного іншого вибору, окрім як цю свободу прийняти. Танець дає змогу ставати кращим і розвиватися.
Я почала займатися танцями ще з дитинства. Спочатку це був гурток в дитячому садку, потім колектив "Вікторія", та на довго я там не затрималась, почала шукати себе в інших видах спорту, серед яких баскетбол, волейбол, легка атлетика, та всетаки повернулася до танців. На той час моя найкраща подруга займалася в колективі шоу-балету "Магія", і я поставила собі за мету потрапити туди. Прийшовши першого разу, мені відмовили через погану гнучкість. Вирішивши, що не можна просто так здатися, працювала над собою і так потрапила до цього колективу вже на наступний рік. Там я провела незабутні 8 років.
Згодом, дізнавшись про те, що в групу підтримки “Golden Ladies” проходить набір, вирішила спробувати свої сили. Саме тут я відкрила для себе черлідинг, адже раніше чула про цей вид спорту лише у фільмах. Тож прийшовши на перше тренування я зрозуміла, що це моє. Тут я познайомилася з дуже хорошими, доброзичливими, позитивними дівчатами. Дуже рада, що потрапила до цього колективу, адже саме тут знайшла все чого хотіла: дружній колектив, запальні танці, що ж може бути краще?

СЛИЩЕНКО АЛІНА
- Ще в дитинстві мама відвела мене до колективу спортивних танців в ЦДЮТ. Це був перший і найдовший мій досвід у світі танцю. 7 років я віддала колективу, який згодом розпався. З думками куди мені йти далі, я вирішила кардинально змінити напрямок і спробувати себе в таких стилях як модерн, джаз-модерн та контемп. Це було щось нове та захоплююче, але не моє. Тоді я зрозуміла, що потрібно знайти той вид танцю про який я завжди мріяла. Цим напрямком виявився вид спорту - черлідинг,ось вона, мрія яка була весь цей час тільки на екранах телевізорів.

Новина про набір до складу групи підтримки "Golden Ladies"мене спонукнула піти та спробувати себе в цьому напрямку. Вже майже 2 роки я займаюся в цьому колективі, і почуваюся в ньому дуже комфортно. Тут я знайшла справжніх друзів і справжню родину. Одночасно навчаюсь у Черкаському художньо – технічному коледжі та приймаю участь у громадських заходах навчального закладу , люблю читати та створювати поезію. Мій девіз по життю – «Все, що нас не вбиває - робить нас сильнішими»ДІАНА НЕРОЗНАК
   З самого дитинства я дуже хотіла хотіла займатися танцями або гімнастикою. І взагалі,я дуже люблю спорт. У 8 років я почала займатися легкою атлетикою,але ненадовго .Тому,що я дуже хотіла займатися гімнастикою або танцями.На той момент мені було вже 10 років. І все ж таки мене мама віддала на художню гімнастику. Мені дуже сподобалось і я вирішила,що гімнастикою буду займатись все своє життя. Але все склалось не так,як я думала. Наша група розпалася , і всіх дівчат,які займалися,їх відправили до інших тренерів. В тому числі, і мене також.За два з половиною роки я багато чого навчилася.В мене була непогана розтяжка та гнучкість.
  Після цього я вирішила спробувати себе на бальних танцях. Але мені не дуже сподобався цей вид танцю. Через деякий час я дізналася про новий вид спорту,як Pole Dance.Тоді мені було вже 12 років. І як раз на той момент ,ця школа з Pole Dance тільки почала розвиватися. Я була першою ученицею. І цей вид спорту мені дійсно дуже сподобався. До цього часу я й досі ним займаюся. Вже їздила на змагання в Харків,там я зайняла 1-ше місце. І дуже мрію стати чемпіонкою світу. Але недавно я дізналася про те,що в групу підтримки Черкаських Мавп набирають дівчат. Мені захотілося спробувати. Спочатку мені було дуже складно,але потім все поїхало ,як по маслу. І на даний момент я займаюся Pole Dance і працюю в групі підтримки "Golden Ladies". Але крім цього я люблю ще й малювати. В мене є дуже багато різноманітних малюнків. Але в основному —портрети. Малювати вчилась самостійно. А мій девіз такий : " Бери приклад з інших і тоді ти побачиш,як беруть приклад з тебе!" 

АНАСТАСІЯ РОЗДАЙБІДА
   Все моє дитинство пройшло в спортивній школі КДЮСШ - 1 , де з 4 років я почала займатися художньою гімнастикою. Я закінчила спортивну школу зі званням КМС,але продовжую займатись гімнастикою і зараз. Нещодавно мені запропонували стати однією з учасниць групи підтримки. Зважаючи на те,що я регулярно відвідувала матчі нашої баскетбольної команди "Черкаські Мавпи" і бачила чудові,запальні виступи дівчат,з радістю прийняла пропозицію.

  Я танцюю з дівчатами лише пару місяців,але почуваю себе комфортно і рада,що стала частиною цього колективу. Зараз я навчаюсь в інституті фізичної культури,спорту і здоров`я на кафедрі анатомії,фізіології та фізичної реабілітації.. В майбутньому планую тренувати маленьких гімнасток та,звичайно,продовжувати танцювати в группі підтримки "Golden Ladies" . Мій девіз : "ПЕРШ НІЖ ЗДАТИСЯ,ЗГАДАЙ ЗАРАДИ ЧОГО ТИ ВСЕ ПОЧИНАВ" АНАСТАСІЯ ШАШКОВА - Кажуть, життя - це рух. Тоді моє життя сповнене цими рухами. Моє прагнення до танцю з’явилося ще в дитсадку і по іронії долі моїм першим танком був саме черлідинг. Мама побачила в мені захоплення і відвела мене до студії бального танцю, проте вже через два заняття я категорично відмовилась займатись цим видом танцю. Потім були 9 чудових років занять естрадними танцями у Шоу-балет “Магія”. Дякуючи цьому колективу я отримала неабиякий досвід і підготовку для того щоб йти вище. І ось настав час, коли я зрозуміла, що мені потрібно щось більше, щось інакше та краще. Та ось я тут, в групі підтримки “Golden Ladies”. Нові цікаві танці, найдобріші дівчата та найкращий тренер, завдяки якому ми є тими якими є. Я навчаюсь в університеті на спеціальності переклад, люблю подорожувати містами України, зустрічатись з друзями і звісно ж присвячувати час своєму улюбленому черлідингу. І вам бажаю займатись тим, що серце плекає!

ЄВЧЕНКО ІРИНА (хореограф) - Вже восьмий рік поспіль я живу у вирії подій баскетбольного та танцювального світу нашого міста. Я дуже вдячна долі за такий цінний подарунок,за те що моє хобі є моєю роботою. Ще змалечку я була дуже енергійною  та непосидючою дитиною,завдяки танцям я мала змогу  направити свою енергію в правильному напрямку,цим я завдячую моїм батькам та тренерам. Вже на 6 курсі  навчання на факультеті фізичної культури розпочався мій тренерський шлях. На сьогодні ми маємо професійну школу танців та 2 склади групи підтримки «Golden Ladies». За ці 7 років неозброєним оком можна побачити як ріст в розвитку групи підтримки загалом,так і кожної з дівчат ,які в нас займаються. Я вважаю,що головне не зупинятися на досягнутому та вдосконалюватися в різних напрямках. В повсякденному житті я полюбляю читати літературу з психології та філософії, переглядати фільми, спілкуватись з друзями, подорожувати, мріяти, розвиватися духовно за допомогою йоги та різних практик, приймати участь у різних місцевих заходах та фото сесіях. Моєю життєвою позицією є те,що в світі не існує таких вершин,що взяти неможливо.


Суперліга Парі Матч 16 тур 10 березня 2017, початок о 17:00
Южне, "Олімп"
Хімік
89 : 66
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 16 березня 2017, початок о 19:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
67 : 61
Миколаїв
Суперліга Парі Матч 24 березня 2017, початок о 17:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
92 : 66
БІПА
Суперліга Парі Матч 28 березня 2017, початок о 19:00
Одеса, УСК Одеса
БІПА
61 : 66
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 10 квітня 2017, початок о 19:00
Київ, СК Меридіан
Будівельник
78 : 66
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 12 квітня 2017, початок о 19:00
Київ, СК Меридіан
Будівельник
72 : 70
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 18 квітня 2017, початок о 19:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
84 : 90
Будівельник
Суперліга Парі Матч 28 квітня 2017, початок о 19:00
Дніпро, Шинник
Дніпро
91 : 77
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 30 квітня 2017, початок о 15:00
Днепр, Шинник
Дніпро
77 : 82
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 03 травня 2017, початок о 19:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
83 : 81
Дніпро
Суперліга Парі Матч 05 травня 2017, початок о 18:30
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
69 : 83
Дніпро
Суперліга Парі Матч 08 травня 2017
Дніпро
92 : 75
Черкаські Мавпи