Ігор Сергеєв – другий за кількістю підбирань у Вищій лізі

 Через пандемію коронавірусу баскетбольне життя в усьому світі завмерло. Частину змагань довелося дочасно завершити. Чемпіонат України серед команд чоловіків у Вищій лізі також уже завершено.

   Команди майже встигли завершити перший етап. У першій групі першим фінішував Кривий Ріг КНУ-КДПУ-Прометей-2. За ним йдуть Ніко-Баскет та СумДУ. У другій групі на вершині Тернопіль-ТНЕУ, Рівне та Хімік-2.

 «Черкаські Мавпи-2» у другій групі посіли 8-ме місце.

 

Серед підсумкових показників слід відзначити статистику молодого центрового «Черкаських Мавп-2» - Ігоря Сергеєва. Наш хлопець грав на два фронти. Поряд з виступами у Вищій лізі він грав у Суперлізі і за показником зіграних матчів у професійних лігах у цьому сезоні має одну з найвищих цифр в Україні. Загалом у сезоні Сергеєв провів 39 матчів! 22 гри у Суперлізі та 17 матчів у Вищій лізі.

Якщо дивитися на рекорди в окремих поєдинках, то найкращим за сезон став Олександр Рихлюк з Житомира. У домашньому матчі 1 грудня проти Черкаських Мавп-2 (95:76) він зробив 21 підбирання.

По 20 підбирань зробили Віктор Колотілов з харківського Політехніка на виїзді проти СумДУ 8 грудня (72:73) та Володимир Орленко з Говерли 1 лютого на виїзді проти Житомира (78:76). Наш Сергеєв двічі по ходу сезону завершував гру, маючи 17 підбирань!

 За середніми показниками впродовж сезону лідер у Визій лізі за підбираннями – Володимир Орленко. У 28-ми поєдинках він зробив 302 підбирання – у середньому 10,79 за матч.

Відразу після нього йде представник «Черкаських Мавп» - Ігор Сергеєв. 18-річний центровий з Черкас зробив 172 підбирання в 17-ти поєдинках – 10,12 за матч.

А Вадим Заплотницький з Ніко-Баскета в 23-х матчах зіграв вдало на підбираннях 230 разів – 10 за поєдинок.

 

Відзначимо, що Сергеев і в Суперлізі був доволі продуктивним. Молодий центровий зіграв у головному чемпіонаті країни аж 22 матчі. При цьому у середньому за гру отримував від Максима Міхельсона 8.5 хвилин за які здобував 2.6 очки та 1.4 підбирання.