Нікіта Руслов підписав новий контракт із Черкаськими Мавпами

Вихованець баскетбольної школи «Черкаських Мавп» Нікіта Руслов (1996 р.н. 194 см) залишається в клубі. Сьогодні 23-річний баскетболіст продовжив угоду з клубом.

Руслов готується вже до 8-го сезону поспіль у складі основної команди «Мавп». Дебютував Нікіта в Суперлізі у жовтні 2013 року. Минулого сезону Руслов був одним із важливих гравців команди. У Суперлізі Парі-Матч вихованець клубу зіграв 17 матчів і в середньому на паркеті проводив 15:22 хвилин. За цей час Руслов здобував 3.6 очка, робив 1.6 підбирання і віддавав 2.2 передачі.

«Задоволений, що залишаюся в рідному клубі. Очікую на продуктивну роботу в новому сезоні. Докладу усіх зусиль, щоб допомогти команді досягнути максимальних результатів. Намагатимусь здійснити ще один крок вперед у своєму розвитку», - зазначив Нікіта Руслов.

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»:
«Руслов – це один із прикладів, чому важливо і потрібно клубу мати свою школу і академію. Один із плеяди наших вихованців. Який вже досягнув зрілого віку. Який вже повинен давати і демонструвати результат на майданчику.
Нікіта вже себе проявив і на міжнародному рівні. Минулого сезону в чемпіонаті місцями показав свій рівень. Десь це були невеличкі сплески. Тепер чекаємо на нього, що він зможе стабільно і якісно допомагати нам на майданчику. Прийшов час йому проявити себе, як повноцінний гравець, а не просто молодий і перспективний. Розраховуємо на нього як на одного з основних гравців ротації».

Відзначимо, що минулого сезону Нікіта Руслов став срібним призером чемпіонату світу з баскетболу 3х3 U23. Також Нікіта став майстром спорту України. Руслов є гравцем національної збірної України 3х3.


Володимир Гриценко, директор БК «Черкаські Мавпи»:
«Продовжили угоду з Нікітою Русловим. Хлопець очікує на хороший сезон. Оскільки команда обіцяє бути  досить молодою, то цей  рік Нікіта хоче використати максимально ефективно, щоб заявити про себе якісно не лише в 3х3 а й в баскетболі 5х5. Особисто я бажаю успіхів вихованцю черкаської школи баскетболу і передбачаю, що він буде ефективним у нинішньому сезоні, звісно при докладених максимальних зусиллях від Нікіти».

Нагадаємо, що «Черкаські Мавпи» продовжили угоду з лідером команди Сеадом Хаджифейзовичем, а також форвардом Володимиром Конєвим.