Венето-Черкаси-07 розгромили СДЮСШОР-5 у Кубку ВЮБЛ

Черкаські дівчата у яскравому стилі провели другий матч Кубка Венето. Вихованки приватної баскетбольної школи Михайла Бродського здобули переконливу перемогу над СДЮСШОР-5 з рахунком 85:69.

Після складного вчорашнього матчу баскетболістки "Венето-Черкаси" прагнули реваншуватися за поразку. Підопічні Наталії Євтушевської зустрічалися із одним із фаворитів Кубка ВЮБЛ - СДЮСШОР-5.

Цей матч мав також напружений характер, втім сьогодні наші дівчата зібралися і проявили максимум концентрації усі 40 хвилин. Господарки паркету лідирували більшу частину ігрового часу. Рівна боротьба була у першій половині, коли "Венето-Черкаси" мали невеличке лідерство, втім гості скорочували відставання.

Однак після великої перерви черкащанки потужно дотиснули суперниць. За собою "Венето-Черкаси" вели Юлія Власенко і Каріна Шевцова. На двох наші гравчині здобули 54 очка! А Каріна стала авторкою унікального рекорду! Наша баскетболістка оформила квадрупл-дабл - 28 очок, 16 підбирань, 12 передач та 10 перехоплень!

Каріна Шевцова вписала своє ім'я в історію турніру

СДЮСШОР-5 - Венето-Черкаси-07 - 69:85 (17:23, 21:19, 13:21, 17:22)
Черкаси: Власенко - 26+8 підб, 5 перех; Шевцова - 28+16 підб, 12 пер, 10 перех; Куроп'ятник - 12+4 підб; Кушніренко - 8+12 підб, 4 перех; Левченко - 3+12 підб, 4 перех - старт; Дружченко - 8+8 підб.
Статистика матчу

Наталія Євтушевська, головний тренер "Венето-Черкаси-07":
"Хороший матч із яскравою боротьбою. Сьогодні дівчата зібралися, була більше командна гра, виникали взаємодії. Також потішила реалізація кидків, адже вчора із цим був повний жах. Дівчата проявили характер і добре відпрацували у непростому матчі. Саме у таких іграх дівчата зростають і прогресують".

Завтра "Венето-Черкаси-07" відіграють заключний матч турніру проти ДЮСШ-1 (Чернівці).