З перемогою!!!

Вітаємо збірну команду міста «Графія-95», яка перемогла на відкритому міжнародному турнірі пам’яті Володимира Олексійовича Шаблінського!!!!!!!!!!!!!
     На турнірі у Києві, який цього року став ювілейним десятим, черкаська команда «Графія-95» впродовж п’яти днів виборювала першість і, врешті, виборола. Сьогодні у фіналі вихованці Дячука Валентина та Татарова Олега перевершили «Київських Ведмедей» на 10 очок, відносно їх 49-ти. (Для довідки, «Київські Ведмеді» - це команда, яка завдячує Станіславу Медведенку, гравцю НБА, а саме БК «Атланта»).
                                          Федоров Максим
                                          Мазур Андрій (За результатами даних змагань, визнаний найкращим нападаючим)
                                          Стоян Владистав
                                          Колесник Михайло
                                          Білик Володимир
                                          Юнак Олег,
привезла Кубок, а кожний баскетболіст отримав пам’ятні книги: «Баскетбол: епоха Шаблінського», «Історію українського баскетболу».
     Зі слів тренера Татарова Олега, кожного дня турніру хлопці наче набиралися вміння та спритності. Вечори, наша делегація проводила у довготривалих обговореннях помилок та ситуацій у грі. Також, наставник пишається високою дисциплінованістю дітей і каже, що це відзначали сторонні люди.
     Баскетбольний Клуб «Черкаські Мавпи» також пишається молодими переможцями і бажає зберегти лідерський дух у стартах ВЮБЛ, початок яких вже 9 листопада!