ЧПК або "Cherkasy Bulls"

 
Макс Мірошниченко (на фото міцно обняв м’яча) легіонер з Кривого Рогу: «Я хочу сказати, що вирішальний м’яч у цій грі забив не я. Ну, тобто, я, але лише за допомоги команди. Хлопці все зробили за мене і там вже не можна було не забивати. А ще хочеться всім-всім подякувати.»
 
      Етап черкаського етапу ВЮБЛ юнаків 96-го року завершився надперемогою для ЧПК-96! По-перше хлопці вибороли лідерство у одеської команди, яка є чемпіоном Слов’янської ліги сезону 2006/07. По-друге, такого результату ніхто не очікував від команди, яка тренується лише шість тижнів.
      Впродовж трьох днів команди «СДЮШОР-2-96» (м.Одеса), «СДЮШОР-3» (м.Київ), «Україна-96» (м.Київ), «ЧПК-96» (м.Черкаси) змагалися по круговій системі.
      Змагання були наповнені емоціями та драматизмом. Були і курйози: м’ячі в своє кільце, наприклад. А взагалі, вже вкотре складається враження, що діти більш відповідальні, та серйозно налаштовані на гру, ніж дорослі.

Цікавим нюансом чемпіонату, стало суперництво між київськими командами. А точніше їх тренерами. Один серед яких «вона». Команда Рябухи Ірини «Україна-96» у турнірній таблиці обійшла іншу київську команду «СДЮШОР-3» (тренер Коваленко О.). Щоправда, коментуючи поразку нашій команді, тренер сказала: «Якщо, тренуючись лише шість тижнів, ви демонструєте таку гру, то мені вже не відомо, що робимо впродовж трьох років ми!»

      Головним чином, хочеться відзначити перемогу нашої команди. Про переможців прийнято розповідати з попередньої історії. Але в даному випадку історія тільки починається. І починається блискуче.
      Паламорчук Дмитро №4, Красовський Олексій №5, Воєвода Микита №6, Шкарбан Ярослав №7, Митянський Владислав №8, Калниболотчук Іван №9, Михайлюк Святослав №10, Голик Вадим №11, Канівець Денис №12, Кислишин Антон №13, Руслов Микита №14, Мірошниченко Максим №15, познайомилися лише шість тижнів тому. Тоді вони ще не мали номерів на формі. Власне і форми тоді ще не мали.
      У створенні команди брала участь неймовірна кількість людей. Але про всіх по черзі.
      Своєю назвою команда завдячує Черкаському продовольчому комбінату. Зараз логотип ЧПК зі своїм бичком наче натякає на майбутніх «Черкаси Булс». Комбінат взяв під свою опіку збірну міста 96 року та забезпечив юнаків фірмовим екіпіруванням.
      Мегавеличезна подяка вчителям фізичної культури, які знають свою справу, підготували дітей та привели на відбір до команди! Без їхньої участі зараз не було б цієї збірної.
      Дякуємо аж до неба батькам дітей! Ви справді виховуєте людей! Приємно було відчувати єдність довкола дитячого баскетболу. На ігри ЧПК приходили батьки і діти команд Фортеця та Графія. Тобто, ВЮБЛ вже викликає інтерес не лише людей, що ганяють на майданчику.
      Окрема подяка ЗОШ №34 за надання тренувальної бази і звичайно організаторам черкаського етапу МГО «Країна Баскетболія». Дякуємо, все чудово.
 
Тренери неймовірно пишаються своїми учнями! У цих іграх діти реалізували усі тренерські побажання та настанови... і навіть перевершили всі очікування!

"ЧПК-96" (Черкаси) - "Сдюшор-2-96"(Одеса) 57:56
Рахунок після:
І-го періоду 9:17
ІІ-го періоду 17:9
ІІІ-го періоду 13:18
ІV-го періоду 11:6
 
Старший суддя: Нагорний Є.О.
Суддя: Пилипюк А.Г.
 
 
Список команди "ЧПК-96" (Черкаси)
№4 Паламарчук
№5 Красовський О.
№6 Воєвода Н.
№7 Шкарбан Я.
№8 Митянський В.
№9 Калниболотчук І.
№10 Михайлюк С.
№11 Голик В.
№12 Канівець Д.
№13 Кісілішин А.
№14 Руслов Н.
№15 Мірошниченко М.
Список команди "Сдюшор-2-96"(Одеса)
№5 Махопетов П.
№8 Каркищенко Н.
№11 Бондаренко В.
№12 Кисельов О.
№13 Ковальчук І.
№15 Горшунок І.
№17 Амбросійчук В.
№19 Погорєлов Є.
№21 Іграгімов А.
№22 Лябін В.
№23 Цой Д.
№29 Андронакі А.
 
Тре